İstanbul’da yarın okullar tatil mi? Son durum ne?

İstanbul’da Perşembe gününden itibaren başlaması beklenen kar yağışı nedeniyle binlerce İstanbullu öğrenci, öğretmen ve velinin oldukça merak ettiği İstanbul’da yarın okullar tatil mi sorusunun cevabı ile ilgili heyecan dorukta. Peki İstanbul’da kar yağışını nedeniyle okullar yarın tatil mi?

İstanbul’da okulların tatil olup olmadığı ile ilgili meraklı bekleyiş sürüyor ve gözler İstanbul Valiliği’ne çevrilmiş durumda. Peki 7 Şubat Cuma günü İstanbul’da okullar tatil mi? İşte 7 Şubat Cuma İstanbul hava durumu ve bu sorunun cevabı.

İSTANBUL’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul’da bugün akşam saatlerinde başlaması beklenen kar yağışı nedeniyle 7 Şubat Cuma günü İstanbul’da okullar tatil mi sorusu sorulmaya başlandı. Konuyla ilgili olarak İstanbul Valiliği henüz bir açıklama yapmadı ancak açıklama gelmesi durumunda haberimizin içeriğinde yer alacak. Peki İstanbul’da yarın hava nasıl olacak?

Parçalı çok bulutlu, İstanbul ve bölgenin doğusunun (Kocaeli, Sakarya ve Yalova) aralıklı kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

Bölge genelinde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı (Ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.