Kartal’da lüks cipte başından vurulmuştu, morgda yakalandı

Kartal’da bir kişi Bedreddin Dalan’ın oğlu Barış Dalan’ın cipini çaldığı için Dalan’ın koruması tarafından açılan ateşte öldürülmüştü. Ölen şahsın suç ortağı olan ve silahlı saldırının ardından kaçan diğer hırsızlık şüphelisi, ölen hırsızlık şüphelisinin cenazesini görmeye gittiği Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgunda yakalandı.

Çaldıkları iddia edilen ciple kaçarken yaşanan kovalamaca sırasında silahla vurulan Cemil Özel’in öldürülmesine ilişkin gözaltına alınan iki şüpheli adliyeye götürüldü. Olayın ardından kaçan hırsızlık şüphelisi Emrah Y, dayısı Cemil Özel’in cenazesini görmek için geldiği hastanenin önünde çalıntı bir araçta yakalandı.

Kartal Devlet Hastanesi morgunda yakalandı

Çalışma kapsamında, çalıntı aracı takibe alan Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Cemil Özel’in yeğeni Emrah Y’nin Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde olduğu bilgisine ulaştı. Emrah Y, dayısı Cemil Özel’in cenazesini görmek amacıyla gittiği hastanenin önünde başka bir çalıntı araçta gözaltına alındı.

yakalaann hırsız

Şüpheli Emrah Y’nin, 10’u “oto hırsızlığı” olmak üzere “evden hırsızlık” ve “kişi hürriyetini yoksun bırakma” gibi çeşitli suçlardan 22 kaydının bulunduğu belirtildi.