Kartalspor’da teknik ekip ve futbolcular idmanı terk etti

- Yorumlar

Kartalspor’da teknik ekip ve futbolcular alacaklarını alamadıklarını gerekçe göstererek Çengelköy deplasmanında oynanacak maçın idmanına çıkmadı.

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta lider Modafenspor’un 1 puan gerisinde 30 puanla 2.sırada yer alan Kartalspor’da sular durulmuyor. Kartalspor’da teknik ekip ve futbolcular idmanı terk etti.

Olayı duyan Kartalspor başkanı Ali Apaydın “İsteyen istediği yere gider” diyerek tepki gösterdi. Ali Apaydın, “yaklaşık 1 haftadır grip ile savaş veriyorum. Bugün teknik ekip ve futbolcularımızın alacaklarını bahane ederek idmana çıkmadıklarını öğrendim. Bu saatten sonra teknik ekip dahil isteyen istediği yere gider” dedi

Gerekirse U-19 takımıyla lige devam ederiz

Apaydın, “Kimse kendini Kartalspor’un üstünde görmesin ben dahil herkes gidici Kartalspopr kulübü kalıcıdır. Sezon başından bu yana iyi niyetle teknik ekip ve futbolcularımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çaba sarf ediyorum. Anlaştığımız ücretlerin % 75 ini ödedik. Henüz ligin 2.devresinin 2.haftasında ligin bitimine 3 ay daha varken kalan % 15 i almak istemelerine bir türlü anlam veremiyorum” ifadelerini kullandı.

Apaydın, “İsteyen istediği yere gitsin. Biz de gerekirse Alt yapı U-19 takımı ile liglere devam ederiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

x