Ekrem İmamoğlu Tuzla’da Aydıntepe semt pazarını gezdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Tuzla’da Aydıntepe semt pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İmamoğlu’na yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, fotoğraf çektirmek için sıraya girdi.

CHP Aydıntepe Mahalle Temsilciliğinde partililere kısa bir konuşma yapan İmamoğlu, “Hep beraber, hepinizin yüzünde gülücük, moral, insanlara umut tazeleyen bir tavırla çalışmanızı istiyorum. Çünkü toplumun en fazla ihtiyaç duyduğu şey huzur ve güvenli ortam. Sizlerden istirhamım, önce vatandaşı dinleyip vatandaşın ne demek istediğini anlayın, sonra çözümlerimizi ve projelerimizi toplumla paylaşın.

İnsanlar nutuk atanlardan usandı. İnsanlar yönetenlerden, haddini bildirenlerden usandı. Yönetici dediğin tevazu içinde olacak, kibirden uzak olacak ve topluma sıcaklığıyla yaklaşan kişiler olacak. Biz bunun temsilcisiyiz. İstanbul’un her noktasına sevgiyi, huzuru ve mutluluğu getirmek için yola çıktık. Göreceksiniz tüm İstanbul bizi tanıdıkça çok sevecek. Sizler sayesinde İstanbul’un her noktasına erişeceğiz.

Bizim bu yolculuğumuza yol arkadaşlığı yapan herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Vatandaşın da yoğun ilgi gösterdiği İmamoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmedi. Pazarda oluşan yoğunluktan vatandaşların etkilenmemesi için partililer sık sık yol açmak zorunda kaldı.

İmamoğlu daha sonra temaslarda bulunmak üzere Pendik’e hareket etti.