Saadet Partisi Sultanbeyli’de çok iddialı

Saadet Partisi, 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde çok iddialı. Saadet Partisi Sultanbeyli adayı Muhammet Fetullah Bülbül yerel seçimlerde ciddi bir oy alacaklarını iddia ediyor.

Bülbül, yerel seçimlerde beklentilerini Gazete Duvar’a açıkladı. Saadet adayı ayrıca Milli Görüş belediyeciliğini tekrar hayata geçireceklerini söylüyor.

SULTANBEYLİ’DE OY PATLAMASI

2014 yerel seçimlerinde Sultanbeyli’deki ikinci parti SAADET oldu. Bu seçimde 1’nci parti olmak için neler yapacaksınız?

Saadet Partisi İstanbul Sultanbeyli belediye başkan adayı Muhammet Fetullah Bülbül:

Birincisi sadece 2014 değil 2014 ve 2009 yerel seçimlerinde de Saadet Partisi Sultanbeyli’nin ana muhalefet partisi ve meclis üyesi çıkaran tek partisidir. Bu bize şuna işaret ediyor: bütün kesimlerin, partiye gönül veren bütün insanların tercih edebileceği hatta geçmiş seçimlerde de görüldüğü üzere tercih ettiği bir parti buradan yola çıkarak iktidar partisine gönül veren insanların Sultanbeyli özelinde ki bu değişim ihtiyacını karşılayacak parti Saadet Partisi’dir. Buna ilaveten de muhalefet partilerine gönül veren Sultanbeylili hemşehrilerimizin bu değişim ihtiyacını karşılayacakta biziz. Neden bize oy verilmesi gerektiği ise ortak akıl, halkla birlikte bu semti yönetmeyi kendine hedef edindiğimiz için ilçenin ve denetlenebilirliği en üst seviyede tutacağımız için biz bütün partilerin gönül rahatlığıyla tercih edeceği bir merkezdeyiz. Bütün hemşehrilerimizi de bu bakış açısıyla aramızda görmek, bizlerden dua ve desteklerini eksik etmemelerini bekliyoruz.