Gökhan Yüksel: Kartal’da iktidarımız güçlenerek devam edecek

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel bugün seçim çalışmalarını Karlıktepe Mahallesi’nde sürdürdü. Mahalle Temsilciliğinde partililerle buluşan Yüksel daha sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Genç Başkan Adayı 14 Şubat Sevgililer günü dolayısıyla Karlıktepe halkına karanfil dağıtırken, “En büyük sevdamız Kartal. Sevgi ile çalışacağız, birlikte başaracağız” dedi.

Karlıktepe programına sabah namazı sonrası Topçamlar Cami cemaatiyle sohbet ederek başlayan Yüksel, buradan Stad Taksi durağını ziyaret etti. Başkan Adayı Yüksel Taksi durağı ziyaretinin ardından işlerine giden vatandaşları işlerine uğurladı. Genç Başkan Adayı daha sonra Karlıktepe Mahalle Temsilciliğini ziyaret etti. Burada STK temsilcileri, dernek başkanları ve Karlıktepe halkıyla buluşan Yüksel, temsilcilikteki toplantısının ardından esnaf ve vatandaşlara ziyaretlerini gerçekleştirdi. 14 Şubat sevgililer günü sebebiyle Karlıktepe halkına karanfil dağıtan Yüksel, “En büyük sevdamız Kartal. Sevgi ile çalışacağız, birlikte başaracağız” dedi.

“Kartal’da iktidarımız güçlenerek devam edecek”

Mahalle Temsilciğinde açıklama yapan Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel, “Bu verdiğiniz güç ve enerji ile Kartal halkına daha fazla gülümseme şansı elde etmiş oluyorum. Burada doğup, büyümek, buraya hizmet etme sevdasını taşımak ayrı bir şey, ne kadar çok insanla buluşursak o kadar çok insan ikna ederiz. Dolayısı ile devamlı sahada olmak lazım, bende emin olun ki öyle yapacağım. Karlıktepe Mahallesinin ihtiyaçlarını, eksiklerini bilen biri olarak, buna uygun projelerim var. Projelerimiz hazır, uygulanmaya hazır projelerimiz vardı. Bunları uygulamak bana kısmet olacak. Eksikleri biliyoruz, atılması gereken adımları biliyoruz. Yerel yönetimlerde edindiğimiz bütün tecrübeleri, sizin hizmetinize sunacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kartal’daki iktidarımız, güçlenerek devam edecek” dedi.

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe

gokhan yuksel karlıktepe