Gökhan Yüksel: 15 yıl sahipsiz bırakılan Kartal’ı sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırdık

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel esnafın sorunlarını dinledi. Yüksel esnafın sorunlarını çözmeye çalışacağını söyleyerek, “Kartal’da son 10 yılda birçok proje gerçekleştirdik. Kartal’da en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Kartal’ın Kızılay Bulvarı’nda bulunan esnafları ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yüksel, doğma büyüme Kartallı olmasından dolayı Kartal halkına hizmet etmekten büyük keyif aldığı için aday olduğunu belirtti ve esnafın sorunlarını dinledi.

gokhan-yuksel-esnaf-ziyareti-kizilay-caddesi-2-kartal24

Kartal’ı sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırdık

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Akel Blokları Kooperatifi tarafından düzenlenen toplantıya katılarak site sakinleriyle buluştu. 2009’da devraldıkları Kartal’ı sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırdıklarını söyleyen Yüksel, devam eden projeleri tamamlamak ve yepyeni projeleri hayata geçirmek için site sakinlerinden 31 Mart yerel seçimlerinde kendisine destek olmalarını istedi.

Gümüşhane Kelkit İlçesi Söğütlü Beldesi Derneğini ziyaret eden Yüksel, “15 yıl boyunca sahipsiz bırakılmış bir Kartal’ı 2009’dan itibaren sosyal demokrat belediyecilikle tanıştırdık. CHP Kartal’ı aldığında Kartal Belediyesi’nin bir belediye hizmet binası bile yoktu. Kartal’da belediye hizmetlerinin verilebilmesi için 3 farklı yere kira ödeniyordu. Vatandaş bir işini halledebilmek için bir oraya bir buraya koşturuyordu. Bunların hepsine son verdik. Çok büyük emek ve çaba harcayarak Kartal’ı yeni hizmet binasına kavuşturduk.” diye konuştu.

gokhan-yuksel-esnaf-ziyareti-kizilay-caddesi-3-kartal24

gokhan-yuksel-esnaf-ziyareti-kizilay-caddesi-4-kartal24

gokhan-yuksel-esnaf-ziyareti-kizilay-caddesi-5-kartal24