AK Parti Beykoz adayı Aydın: Beykozlu olmayan araçlar Beykoz’a ücretli girsin

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, seçim çalışmalarına devam ediyor. AK Parti gençlik kollarının etkinliğinde gençlerle buluşan Aydın, “Beykozlu olmayan araçların, Beykoz’a belli bir ücret karşılığında girmesini istiyorum.” dedi.

Murat Aydın, ilçe gençlik kolları tarafından düzenlenen etkinlikte gençlerle beraber horon tepti. Gençlerle selamlaşmasının ardından bir konuşma yapan Aydın, “Türk-Alman Üniversitesinin orada bir teleferik yapacağız. Aslında Çayır’dan bir teleferik projesi vardı ama askeri bölgede olduğu için yapılamadı. Şimdi ben arkadaşlara bir ön çalışma yaptırdım, Türk-Alman Üniversitenin oradan Hz. Yuşa Tepesine bir teleferik yapacağız. Hem biz hem de İstanbullular oraya gelecek. Yalnız uzun vadede bu ulaşım ile ilgili mevzu çözüldükten sonra Beykoz’a Beykozlu olmayan araçların, ben belli bir ücret karşılığında girmesini istiyorum. Buranın az kirlenmesi ve bunun için de toplu taşıma ile gelmelerini sağlamak lazım. Buradan bir gelir elde ederek bütçemizi de destekleriz. Burası ayrıcalıklı bir yer olacak. Türkiye’de ve dünyada en mutlu insanların yaşadığı yer neresi diye sorulduğunda akla Beykoz gelsin istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuşmasının ardından gençler Başkan adayı Aydın’a, Dereseki’nin sembolü olan bir baston hediye etti. Hediye karşısında gülümseyen Aydın daha sonra gençlerle kol kola girerek kemençe eşliğinde horon tepti. Aydın’ın gençlerle yaptığı bu etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlikte bazı gençler şarkı ve türkü söyledi.