İstanbul’da önümüzdeki 5 günün hava raporu

Meteoroloji ile ilgili İstanbul’un önümüzdeki beş günü için hava durumu raporu yayınlandı. Rapora göre İstanbul’da havalar önümüzdeki beş gün için çok bulutlu olacak.

Önümüzdeki beş gün hava durumunun çok bulutlu olması beklenirken, salı günü yağmur yağacak. Meteoroloji verilerine göre hava sıcaklıkları önümüzdeki beş gün boyunca 7 ile 16 derece arasında değişecek. The Weather Channel’ın açıkladığı önümüzdeki 5 günlük hava durumu raporu:

21 Nisan Salı: İstanbul’da yarın hava öğleden sonra hafif yağmurlu olacak. Sıcaklık en yüksek 13 derece, en düşük 9 derece. Nem oranı yüzde 62. Rüzgar saatte 18 km hızda esmesi tahmin ediliyor.

22 Nisan Çarşamba: Çarşamba günü havanın bulutlu olması tahmin edilirken, sıcaklık gündüz 14 derece, gece 8 derece. Nem oranı yüzde 57. Rüzgar saatte 21 km hızda esmesi bekleniyor.

23 Nisan Perşembe: Perşembe günü İstanbul’da parçalı bulutlu, zaman zaman güneş kendisini gösterecek ve yağmur beklenmiyor. Sıcaklık 14-8 derece arasında. Rüzgar saatte 21 km hızda esmesi tahmin ediliyor.

24 Nisan Cuma: İstanbul’da Cuma günü hava parçalı bulutlu olması tahmin ediliyor. En yüksek sıcaklık 14 derece, en düşük sıcaklık 8 derece. Nem oranı yüzde 55. Rüzgar saatte 20 km hızda esmesi bekleniyor.

25 Nisan Cumartesi: Cumartesi günü İstanbul’da hava parçalı bulutlu olacak ve sıcaklık gündüz 16 dereceye kadar çıkıyor. Gece sıcaklık 7 derece. Nem oranı yüzde 53 oranında. Rüzgar saatte 7 km hızda esmesi tahmin ediliyor.