CHP Kartal adayı Gökhan Yüksel’den engelli çifte ziyaret

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, sosyal medyadan kendisi ile iletişime geçen engelli çifti ziyaret etti. Bu ziyaretle birlikte amaçlarının engellilerle ilgili kamuoyunda duyarlılık yaratmak olduğunu ifade eden Yüksel, engellilerin unutulmaması gerektiğini belirtti.

Kürşad Tufan isimli engelli vatandaş Twitter üzerinden CHP Kartal adayı Gökhan Yüksel’e, “Sadece seçim zamanı oy almak için kapı kapı dolaşmayınız. Biz iki engelli vatandaşız. Kartal da yaşadığımız sıkıntıları birde bizden dinlemelisiniz. Sizi bekliyoruz. Buyurun bir çayımızı için hemde yaşadığımız sorunları ilk ağızdan dinlersiniz.” dedi. Bu ifadeleri gören Gökhan Yüksel, engelli çifti ziyaret etmeye karar verdi.

gokhan-yuksel-ile-engelli-vatandasin-diyalogu-kartal24

Ziyaretle birlikte engellilerin günlük hayatta yaşadıkları sorunları ilk ağızdan dinleyen Yüksel, aynı zamanda engelli çifte de moral vermiş oldu. Engelli vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için sürekli çalışacaklarını ifade eden Yüksel, “Engellilerimizin başkalarına gereksinim duymadan yaşamlarını sürdürmeleri, çalışma hayatına katkıda bulunmaları ve toplumumuza faydalı bireyler olmaları bizim önceliğimizdir. 2009’dan beri Kartal’ı buluşturduğumuz sosyal demokrat belediyecilik anlayışımız yeni dönemde artarak devam edecek. Belediyemiz, engellilerimizin sorunlarına çözümler üreterek onları yalnız bırakmayacak.” dedi.

gokhan-yuksel-engelli-cifte-ziyaret-2-kartal24