TKP Karlıktepe seçim bürosu açıldı

Türkiye Komünist Partisi’nin (TKP) İstanbul Kartal’ın Karlıktepe Mahallesinde seçim irtibat bürosu açtı. Açılışa TKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zehra Güner Karaoğlu ve Kartal Belediye Başkan adayı Selahattin Kural katıldı.

Açılışta konuşma yapan TKP İstanbul adayı Zehra Güner Karaoğlu, “AKP’nin adayı Binali Yıldırım, hayallerin ötesine geçecek bir projeden bahsediyor. Biz biliyoruz ki onların hayallerinde patronların, tarikat şeyhlerinin, cemaatlerin çıkarı var” dedi.

Kartal Belediye Başkan adayı Selahattin Kural yaptığı konuşmada, “Yoksulluğun işsizliğin bolca olduğu, tecavüzün tacizin arttığı bir dönemde insanların örgütsüzlüğünü sağlayan bu düzenin tam karşısında emekçilerin, halkımızın örgütlenmesi için Türkiye Komünist Partisi seçimlere giriyor. Karlıktepe’de seçim irtibat büromuzu, bu mahallede girmedik sokak girmedik kapı bırakmamak için, örgütlenmek için açtık. Seçim pusulasında bir de biz varız, Türkiye Komünist Partisi. Patron düzeninin karşısında yer alan işçi ve emekçiler için yaşanacak bir kent ve ülke kurmak için çalışan parti. Oylarınızla TKP’ye güç vermenizi istiyoruz. Komünistleri güçlendirmenizi istiyoruz. Bugün açılışını yaptığımız seçim irtibat büromuzla Kartal’da çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız.” dedi.

tkp karliktepe