Ali Kılıç CHP Maltepe ilçe başkanlığını ziyaret etti

Maltepe Belediye Başkanı ve 31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin Maltepe Belediye Başkan adayı Ali Kılıç, CHP Maltepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Kılıç, CHP’nin Maltepe ilçe teşkilatı yeni başkanı Savaş Yücel ve yönetimini tebrik etti.

Ziyaretin ardından ilçe başkanlığı önüne kurulan kürsüden partililere seslenen Ali Kılıç, “Yaklaşık 10 yıldır Maltepe’de CHP bayrağını onurla dalgalandıran yoldaşlarım, sizi bir kardeşiniz, bir evladınız, sizin Ali’niz olarak saygıyla, sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. İnsan hak ve özgürlüklerine saygılı, insana değer veren, kimseyi ötekileştirmeyen bu kaleyi fethedemeyeceklerini anlayanlar; bize iftira atarak, bizi birbirimize düşürerek, bizi parçalayarak hedeflerine ulaşabileceklerini zannettiler. Ama bu örgüt, geçmişten bugüne bu partiye ömür vermiş, bedel ödemiş insanları, asla bu oyunlara gelmediler, partisinin ve belediye başkanının yanında dik durdular” dedi.

“Maltepe’de meydan boş kaldı zannettiler”

Demokratik çekişmelerin ve aday yarışlarının geçmişte kaldığını ifade eden Kılıç, “Şimdi 31 Mart sabahına kadar el ele, kol kola, kimseyi ötekileştirmeden, bize oy versin veya vermesin Maltepe’deki her canlının önünde düğmemizi ilikleyip hizmetimizi sonuna kadar devam ettireceğiz. Yüzde 49.5 ile Maltepe’yi aldık geçen seçimlerde ama hedefimiz şu an en az yüzde 60. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Biz yüzde 60’ı alacağız arkadaşlar. Zannettiler ki CHP’liler geri adım attı, Maltepe’de meydan boş kaldı zannettiler. Öyle yağma yok, burada Mustafa Kemal’in yoldaşları var, Denizler’in yoldaşları var. Bu Maltepe’yi asla ve asla kimseye bırakmıyoruz. Gece gündüz, sokak sokak çalışıyoruz. Şimdi hep beraber kol kola dışarı çıkıp, 18 mahallemizi, 1860 sokağımızı teker teker, karış karış arşınlayacağız arkadaşlar. Bir kere daha buradan destan yazacağız” diye konuştu.