Kartalspor Başkanı Ali Apaydın istifa etti

- Yorumlar

BAL Ligi takımlarından Kartalspor’un deplasmanda Kavakspor’a 3-2 yenilmesinin ardından kulüp başkanı Ali Apaydın istifa etti. Apaydın’ın istifasıyla Kartalspor’da bir devir kapandı.

Apaydın açıklamasında kulübe destek verilmemesinden yakınarak, “Takıma yemek düzenledik, yemek biletlerimiz 480 000 nüfusa sahip Kartallılar tarafında alınmadı. Bir umut kulüp üyeleri aidatlarını ödesin dedik onlar da ödenmedi. Yarın istifamı yönetim kuruluna sunacağım.” ifadelerini kullandı.

TFF 1.Lig’de mücadele ederken BAL ligine kadar düşen Kartalspor başkansız kaldı. Kartalspor Apaydın döneminde hiçbir başarı elde edemedi. 2016 yılında sezonun devre arasında kulübün başına geçen Apaydın, 3.Ligden düşmeyi engelleyemedi. 2017 ve 2018 yıllarında BAL liginde mücadele eden takım bir türlü üst lige çıkamadı.

Apaydın’ın açıklamasının tamamı şöyle:

AYRILIKLARDAN HİÇ HOŞLANMADIM .BAZEN SEVERKENDE AYRILMAK ZORUNDA KALIRSINIZ ELVEDA BÜYÜK KARTALSPOR

Sevgili Kartalspor’u karşılksız seven tüm Kartalspor sevdalıları,uzun süredir çok büyük ekonomik sıkıntılarla yönetmeye çalıştığım takımızı bu durumdan kurtarmak için yaptığım tüm mücadelem maalesef karşılıksız kaldı. Takıma yemek düzenledik, yemek biletlerimiz 480 000 nüfusa sahip Kartallılar tarafında alınmadı. Bir umut kulüp üyeleri aidatlarını ödesin dedik onlar da ödenmedi. Son dönemde alt yapıdan yetişen oyuncularımızın satışından aldığımız paralarla buraya kadar getirebildim. Artık dayanacak gücüm kalmadı. Görev sürem boyunca yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Çalışan personelimiz ve bilmeden kırdığım herkesten helallik istiyorum. Benim tarafımdan herkese hakkımı helal ediyorum. Yarın istifamı yönetim kuruluna sunacağım. Aklımda U_16 ve U_15 takımlarız var.Oradan geleceğin büyük oyuncuları çıkacak. Üç yıldır onları kendi çocuklarım gibi sevdim Benim hep umudum oldular.Belki bir gün daha güzel şartlarda buluşmak umuduyla hoş çakalın!..
Forever KARTALSPOR

x