Kartallı kadınlardan Gökhan Yüksel’e büyük destek

CHP’nin Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen kahvaltılı bir toplantıda Kartallı kadınlarla buluştu. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda projelerini anlatan Gökhan Yüksel, seçimlerde kendisine destek verilmesini istedi.

Kahvaltıya katılanları selamlayarak konuşmasına başlayan CHP’nin Kartal adayı Gökhan Yüksel, “Doğup büyüdüğüm Kartal’a sevgi ve heyecan dolu bir şekilde hizmet etmek istiyorum. Burada sizin güler yüzünüzü görmek bana güç veriyor. İstanbul’un en genç belediye başkan adayı olarak sizlerden destek istiyorum.” dedi.

gyuksel-kadinlarla-bulustu-1-kartal24

Gökhan Yüksel’in konuşmasından satır başları şöyle:

-2009’dan bu yana Kartal’da güzel işler yaptık. Çocuklarımız için kreşler yaptık, masal müzesini açtık. Belediyemizin yeni hizmet binasını yaptık, öncesinde üç farklı yere kira ödeniyordu. Vatandaşlarımız işlerini yapabilmek için bir oraya bir buraya koşturuyordu. Bütün bunlara son verdik. Tüm birimlerimizi tek yerde toparladık. Hürriyet Mahallesi’nde bir huzur evi yaptık. Erkek çocuklarımızın hastanelerde hijyenik koşullarda sünnet olabilmelerini sağladık. Sanat akademilerini kurduk. Bu zamana dek yapılamayan, yarım kalan veya hala devam etmekte olan projelerimiz var. Bunları tamamlamak ve mahallelerimizin eksiklerini giderecek yeni projelerimizi yapmak yeni dönemde ilk işimiz olacaktır.

-Yalı, Yunus ve Topselvi Mahallerimize hizmet edecek bir hizmet binası yapacağız. Bu binanın yeri ve projesi hazır. Kreş, kütüphane ve kadınlarımız için kadın emeği atölyeleri bu hizmet binasının içerisinde mutlaka yer alacaktır. Bununla birlikte, Yalı, Yunus, Topselvi ve Çavuşoğlu Mahallelerimizi ilgilendiren bir spor kompleksi projemiz var.

-Kartal’da diğer mahallerimizde de projelerimiz devam edecek. Hasan Ali Yücel Kültür Merkezimizi yenileyeceğiz. Kartal stadının yıkıldığı alana güzel bir meydan yapacağız. Aydos ormanımız varken piknik yapmak için başka yerlere gitmenize gerek kalmayacak. Projemiz hazır, yeşille buluşup daha çok nefes alacağız. Aydos ormanımızı sosyal demokrat belediyecilik anlayışımızla, doğasını tahrip etmeden halkımızla buluşturup orada piknik yapma imkanını sağlayacağız.