Sultanbeyli’ye mega projeler, hedef 2071

İstanbul Sultanbeyli’de AK Parti adayı Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin proje tanıtım toplantısını yaptı, Sultanbeyli için mega projeler yapacaklarını söyledi.

Sultanbeyli’nin kendisinin sevdasını olduğunu vurgulayan Hüseyin Keskin, “Sultanbeyli bizim ve davamızın hikayesinin başladığı yer. Burası bizim sevdamız. Sultanbeyli’nin gelişmesi kalkınması bizim en büyük hayalimiz. 10 yıllık süreçte ilçemize değer kattık. Ne kadar birikmiş sorun varsa hamdolsun hepsini çözdük ve bugün bambaşka bir Sultanbeyli’de yaşıyoruz.” dedi.

Sultanbeyli’nin daha çok gelişeceğini belirten Keskin, akıllı şehircilik vizyonuyla çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Sultanbeyli’yi aydınlık bir geleceğin beklediğini vurgulayan Keskin, “Liderimizin öncülüğünde 2023 yürüyüşümüz, 2051 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı planladık. Mülkiyet sorununu çözen, hastanesine, TEM bağlantı yollarına, Gölet Parkı’na kavuşan Sultanbeyli inşallah en kısa sürede eğitim kenti de olacak”. ifadelerini kullandı, Sultanbeyli için mega projeler gerçekleştireceklerini belirtti.