Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel karanfil dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, yerel seçim çalışmaları kapsamında Kartal Bakkallar, Bayiler ve Büfeciler Esnaf Odası, Kartal Verem Savaş Dispanseri ve Kartal İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Ardından Cuma günleri kurulan semt pazarına geçen Yüksel, Kızılay Caddesi ve Kartallı Kazım Meydanı civarında esnaf ve vatandaşların hal ve hatırını sordu, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebetiyle vatandaşlara karanfil dağıttı.

Pazarda vatandaşların ve esnafın yoğun ilgi gösterdiği CHP’nin Kartal adayı Gökhan Yüksel, vatandaşlara karanfil dağıtarak kadınların Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutladı. Günümüzde kadınlara yönelik şiddetin ve kadın cinayetlerinin halen en utanç verici insan hakkı ihlallerinden biri olduğunu vurgulayan Yüksel, “Toplumumuzun daha hızlı kalkınabilmesi ve ilerleyebilmesi için kadınlarımız hayatın her alanında daha fazla yer alabilmeli. Çağdaş medeniyet seviyesinin yakalanmasında kadınlarımızın rolü ve emeği çok büyüktür. Kadınlarımız ne kadar güçlenir, iş dünyasının, sosyal ve kültürel hayatın içinde ne kadar çok yer alırsa, o kadar güçlü bir ülke oluruz.” dedi.

gokhan-yuksel-karanfil-