Bülent Ersoy: Benim kürke ihtiyacım yok, ben yine alımlı yine güzelim

- Yorumlar

Giydiği kürkler nedeniyle hayvanseverlerin tepkisini çeken ünlü sanatçı Bülent Ersoy, eleştirilere yanıt verdi. Kendisine yönelik hakaretlere cevap veren Ersoy, “Allah’ın en sevdiği ve yarattığı insanlardır. Bu hakaretler ilk önce Allah’a karşı bir tezahürüdür. Ben düşmanım için bile ölüm dilemem bununla hiçbir yere varamazlar. Ben bu insanların çok normal olmadığını ve hasta ruhlu insanlar olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Bunlar hayvanla öpüşüyor

Sözlerini daha da ileri düzeye taşıyan Ersoy, “Bu tip insanlar hayvanla öpüşen, salyalarıyla oynayan insanlar ama yinede saygı duymak gerekir. Saldıracakları kişi ben değilim, önce ‘Bu kürkler bu ülkeye nasıl giriyor?’ bunu araştıracaklar. Meclisin kapısına dayansınlar bunun hesabını devlete sorcaklar bana değil” dedi.

Nusret çantamı taşırdı

Ersoy, “Nusret benim eskiden çantalarımı taşırdı. Hayvanseverler o zaman ona karşıda tavır koyacaklar. Yapamıyorlar. Benim kürke ihtiyacım yok ben yine alımlı yine güzelim. Ben ağrı dağının zirvesinde oturuyor ayaklarımı sallıyorum, aşağıdan sinek vızıltıları geliyor ama ben duyamıyorum” dedi.

x