Altınok Öz transfer teklifleri aldığını açıkladı

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz flaş bir açıklama yaptı. Kartal Belediyesi personeline veda konuşmasında duygusal anlar yaşayan Öz, ”Bazı siyasi partilerden Transfer teklifleri geldi, hiç birini kabul etmedim” dedi.

“Her mahalleye kreş yaptık”

Altınok Öz, Cuma günü belediye personeline gerçekleştirdiği veda ziyaretinde önemli bir konuşma yaptı. Öz, siyaseti bırakmayacağını, ancak yerel siyasete son verdiğini açıkladı. Altınok Öz, “Önümü kesmek isteyenlerle yine mücadele edeceğim. Deprem dönüşüm projesi ile bütün belediyelere örnek olduk her mahalleye kreş yapacağız diyorlar, biz yaklaşık 20 mahallemize kreşler yaptık 10 yıl hiçbir sorun yaşamadan bu günlere geldik” dedi.

“Kartal’ı seviyorum”

Öz, görev süresi içeresinde kalıcı ve yararlı hizmetleri bir bir gerçekleştirdiklerini belirterek, “Kör olma da görün Kartal Belediyesini Anadolu yakasının en büyük ve en donanımlı parkını Kartal halkına kazandırdık. Yakacık’ta ki Bayram Demirkol Parkı halkımızdan çok büyük ilgi gördü, görmeye de devam ediyor. Ara sıra buraya gidiyorum ve enfes manzarayı buradan seyrederek yorgunluk çıkarıyorum. Bu arada önemli bir noktaya da dikkat çekmek istiyorum. Siyasetin içinde olacağım ancak yerel siyasete Altınok Öz nokta koymuştur. Kartal’ı seviyorum ve gerçekleştirdiğim hizmetlere olan katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Altınok Öz’ün konuşması sırasında ağlayanlar olurken çok duygusal anlar yaşandı, Öz dakikalarca ayakta alkışlandı.