Gökhan Yüksel Cem TV canlı yayını

CHP’li Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Cem TV’de canlı yayına katıldı. Yayının tekrarını izleyebilirsiniz. Gökhan Yüksel, yerel seçim çalışmaları kapsamında Cem TV’de canlı yayın konuğu oldu. Yüksel, programda Kartal için vaatlerini anlattı.

Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, konuk olduğu Cem TV televizyonunun canlı yayınında, aday olduğu Kartal ile ilgili projelerini ve vaatlerini anlattı. CHP’li Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Cem TV kanalında sunuculuğunu Ayşe Özok’un yaptığı Yereli Yönetenler 2019 programının konuğu oldu. Yüksel, belediye başkanı olması durumunda hayata geçireceği önemli yatırımlarla ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

Yüksel, engelli vatandaşlar için Engelli Rehabilitasyon Merkezi’nin yapılacağını müjdeledi. Kartal’da ki amatör spor kulüplerinin destekleneceğini belirten Yüksel, Kartalspor için de stat projelerinin hazır olduğunu söyledi. Göreve geldiği zaman ilk işinin Cevizli Kent Meydanı’nı tamamlamak olduğunu söyleyen Yüksel, en çok kreşe sahip belediye olarak yeni kreşler yapmaya devam edeceklerini bildirdi.

Başkan olduğunda ilk olarak yapımı devam eden Cevizli Meydanı, Uğur Mumcu’da temeli atılan kültür merkezi ve Soğanlık’taki genlik sanat merkezi gibi devam eden projeleri tamamlayacağını ve yeni projelere başlayacağını söyleyen Gökhan Yüksel, Yalı, Yunus ve Topselvi Mahallesi için kültür merkezi ve kapalı spor salonu yapacaklarını belirtti. Ulaşım sorunlarının çözümü noktasında Kartal’da hali hazırda yapımı devam eden caddeyi anımsatan Yüksel, caddenin tamamlanmasıyla beraber alternatif minibüs yolunun hayata geçirileceğini söyledi. Trafik sorununun trafiğin çeşitlendirilmesiyle çözülebileceğini söyleyen Yüksel, bunun için Kartal’da deniz ulaşımını canlandıracaklarını vaat etti.