Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel mazbatasını aldı

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel mazbatasını aldı. 31 Mart yerel seçimlerinden yüzde 51,17 oy oranıyla, AK Parti ile MHP blokunun adayına 14 binden fazla oy farkı atarak belediye başkanı seçilen Gökhan Yüksel, mazbatasını ilçe seçim kurundan aldı.

Kartal Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen törende Kartal İlçe Seçim Kurulu başkanı tarafından Kartal Belediyesi’nin anahtarı Başkan Gökhan Yüksel’e teslim edildi. Mazbata teslim törenine eski belediye başkanı Altınok Öz de katılarak görevini Başkan Gökhan Yüksel’e devretti.

gokhan yuksel mazbat4

gokhan yuksel mazbat4

mazbata aldi

mazbata aldi

mazbata aldi

mazbata aldi

mazbata aldi

mazbata aldi

mazbata aldi

mazbata aldi

Başkanlık devir tesliminde konuşan eski Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, “Hiç kimse Altınok ile Gökhan Yüksel arasında herhangi bir ayrışma var görmesin. Gökhan Yüksel ile Kartal özelinde hiçbir sorunumuz yoktur. Partinin ideolojik yapısından dolayı da ayrışmış gibi göstermenin de kimsenin hakkı yoktur. Benim için yerel yönetim süreci bitmiştir. CHP yeni CHP olarak değil, yeniden CHP olarak yoluna devam etmelidir. Ayrıştığımız nokta budur sadece. Seçim sürecinde bazen alanda gözükürsünüz, bazen de gölgenizi hissettirirsiniz. Bu süreci çok iyi yöneten Kartal İlçemize ve belediye başkanımıza başarılar dilerim.” dedi.

x