İDO’dan Pendik-Yalova hattına Ramazan indirimleri

İDO’dan Pendik-Yalova hattında Ramazan için indirime gidildi. Kampanya 1 Mayıs- 30 Mayıs 2019 tarihlerinde geçerli olacak.

Pendik-Yalova hattında biletini erkenden alanalar, Otomobil (1+4) sınıfında 70 TL yerine sadece 50 TL ödeyecek. Araç içi yolcu ücreti ise 1 TL olacak.

Kampanya Koşulları:

Pendik-Yalova hattında biletini erkenden al, Otomobil (1+4) sınıfında 70 TL yerine sadece 50 TL öde!

Satış Tarihi: Kampanya; 8 Nisan-20 Nisan 2019 tarihleri arasında tek yön veya gidiş-dönüş olarak yapılan bilet satın alımlarında geçerlidir. Sefer Tarihi: Kampanya; 1 Mayıs-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Pendik-Yalova ve Yalova-Pendik hattı seferlerinde geçerlidir. Araç Sınıfı: Kampanya; yalnızca Otomobil (1+4) sınıfı biletlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında Otomobil (1+4) sınıfı biletlere uygulanan indirim, KDV dahil hizmet bedeli hariç fiyatlardan uygulanır. Kampanya; İDO’nun tüm satış kanallarında geçerlidir. Satın alınan kampanyalı biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılması durumunda, ilgili bilet sınıfının kuralları geçerlidir. İDO satış kanallarına göre bilet iptal, iade ve değişiklik kurallarına buradan ulaşabilirsiniz. Kampanya; diğer indirim, özel fiyat, kampanya ve online biletler ile birleştirilemez, karşılığında para talep edilemez. Kampanyadan bir kişi, birden fazla kere faydalanabilir. Kampanya; sınırlı sayıdadır. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Kampanya koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. İDO İstanbul Deniz Otobüsleri San. ve Tic. A.Ş.; kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ido ramazan