Pendik’te Cin makamını çocuklara bıraktı

- Yorumlar

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, koltuğunu Süreyyapaşa İlkokulu 4. Sınıf Öğrencileri Işıl Baltacı, Rukiye Bahar Yüksel ve Bartu Kayra Aktaş’a temsili olarak devretti.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden Süreyyapaşa İlkokulu 4. Sınıf Öğrencileri Işıl Baltacı, Rukiye Bahar Yüksel ve Bartu Kayra Aktaş ve öğretmenleri Ayfer Kevser’i ağırladı. Başkanlık koltuğuna ilk oturan Işıl Baltacı,Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürüyle görüşerek 23 Nisan için neler yapıldığını sordu. Rukiye Bahar Yüksel, Zabıta Müdürü Faruk Demir’le görüşerek okul çevreleri ve kantinlerdeki gıda denetimlerinin artırılması talimatını verdi.

Bartu Kayra Aktaş da Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Muhammed Özcan’ı bağlatarak tüm sokak ve caddeleri elden geçirmek üzere başlatılan toplu çalışma programıyla ilgili bilgi aldı. Küçük başkan, mahalle mahalle yürütülen temizlik, bakım ve onarım çalışmalarının Ramazan’a kadar bitirilmesini istedi.

x