Şehit yakınları ve gazilerden Başkan Gökhan Yüksel’e ziyaret

- Yorumlar

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i makamında ziyaret etti.

Konuyla ilgili Kartal 24’e açıklama yapan dernek başkanı Gazi Oktay Kaya, “31 Mart 2019 Mahalli seçimlerinde Kartal Belediye Başkanı seçilen Gökhan Yüksel’i makamında ziyaret ederek tebrik ettik ve görevinde başarılar diledik.” dedi.

Kaya’nın ifadeleri şu şekilde:

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretimizde, bizlere hitaben “sizler benim ailemsiniz” demesi, protokol dışı içtenlikle abi diyerek konuşması bizleri çok mutlu etti.

Kartal Belediye Başkanı Sayın Gökhan Yüksel’e önceki dönemlerde ŞEHİT AİLELERİ ve GAZİLER olarak Kartal Belediyesinden gördüğümüz yakın ilginin bu dönemde de devam edeceğine inandığımızı ifade ettik.

Kartal Belediye Başkanı Sayın Gökhan Yüksel de konuşmalarında, Kartal Belediyesi olarak daima yanımızda olduklarını , olmaya da devam edeceklerini belirttiler.

Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel’e ziyaretimiz boyunca bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alaka için yönetim kurulum , Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz adına çok teşekkür ederim.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesi üyeleri adına Gazi Oktay Kaya / Şube Başkanı

x