Mehmet Sekmen zorda

- Yorumlar

Onursal başkanlığını Mehmet Sekmen’in yaptığı Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor ligin dibine demir attı. Sekmen, 5 Mart’ta yapılan teknik direktör değişikliği ile birlikte yeni bir başlangıç yaptıklarını belirtmişti. Ancak kulüp düşme hattından kurtulamadı.

Mehmet Sekmen, Mehmet Özdilek’in sözleşmesinin karşılıklı feshedilmesi sonrası anlaşma sağlanan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve takım kaptanı Egemen Korkmaz’la kulüp tesislerinde çok kapsamlı görüşmeler yaptıktan sonra kulüp için yeni bir başlangıç olacağını söyledi. Dadaşların beklediği sonuçlar gelmeyince Başkan Sekmen zora girdi. Sekmen’in yeni sezon için yeni bir teknik direktör arayışına başladığı bile iddia ediliyor.

5 Mart’tan bu yana 6 maç oynayan Erzurum temsilcisi, 7 puan toplayabildi, 29 puanla 17.sırada bulunuyor.

Sekmen: Futbolda biraz şans da yanınızda olacak

Belediye takımı Erzurumspor’un Süper Lig’de kalması durumunda gelecek sezon için çok hummalı bir transfer çalışması yapacağı belirtilen Sekmen’in şimdilik tek isteğinin takımın ligden düşmemesi olduğu belirtiliyor. Takımın oynanan futbol ve yapılan transferler itibarıyla daha iyi yerlerde olması gerektiğini vurgulayan Sekmen, “Futbolda biraz şans da yanınızda olacak. İnanıyorum ki bundan sonra arzu ettiğimiz yerde oluruz.” diye konuştu.

x