Ömer Turan: Ahmet Hakan’ın programından sonra Ekrem İmamoğlu’nun kampanyası için çalışmayı düşünüyorum

- Yorumlar

Gazeteci Ömer Turan, medyaya yönelik eleştirilerini sürdürdü. Bir süredir AK Parti’yi eleştiren tweetleriyle gündeme gelen Turan, Ahmet Hakan’ın dün gece Ekrem İmamoğlu ile yaptığı programa yönelik eleştirilerde bulundu.

Hakan’ın agresif sorularını eleştiren Turan, aynı soruların Binali Yıldırım’a sorulamadığını belirtti.

Turan şu ifadeleri kullandı:

– Turgay Güler’in programından sonra Ekrem İmamoğlu’na oy vermeyi düşünmeye başladım. Ahmet Hakan’ın programından sonra Ekrem imamoğlunun kampanyası icin çalışmayı düşünüyorum. Bu seçim bir an önce bitse bari, yoksa bu gidişle sürecin sonunda fanatik CHP’li olacağız.

– Binali beyin konuk olduğu programlarda, gazeteciler normal sorular soruyorlar, aykırı sorular sorulmuyor, hiçbir gerginlik olmuyor, program iftar programı tadında bitiyor. Imamoğlunun konuk olduğu programlar ise savaş alanı gibi gergin. Imamoğlunu gören saldırıya geçiyor.

– Ekrem İmamoğlu devamlı mağdur ediliyor, İmamoğlu mağdur edildikçe, çıg gibi büyüyor, efsane haline geliyor. 4 ay önce İsmi bile bilinmeyen İmamoğlu bugün Türkiye’nin en popüler ismi oldu. Bu yorum değil tespittir. AK Parti öyle bir akıl tutulması yaşıyor ki bunu bile göremiyor.

x