Yıldırım: İstanbul düşerse belediyenin başka yeri de düşer

- Yorumlar

AK Partili Ümraniye Beldiye Başkanı İsmet Yıldırım, “İstanbul PKK kafasına bırakılamaz” dedi. Ümraniye Belediyesi’nin düzenlediği iftarta konuşan AK Partili Yıldırım, dikkat çekici sözler kullandı.

Büyükşehir belediyemiz olmazsa hizmetlerimiz olmaz

Artı Gerçek’ten Fatma Yörür’ün haberine göre Yıldırım, Büyükşehir belediyemiz olmazsa hizmetlerimiz olmaz. Çünkü Büyükşehir Belediyesi hakikaten dev bütçesiyle, dev kadrosuyla ve 85 bin çalışanı ve hizmetleriyle İstanbul’da 25 yıldır belediyeciliğin ne olduğunu aşikar olarak görüyoruz” dedi.

İstanbul PKK kafasına bırakılamaz

Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

“Sizden ricam; köye gitmeler; onu 23’ünden sonraya..Köye gitmeyelim, gidersek geri gelelim. İnşallah sizleri getirmenin yolunu bulacağız ama gitmemek en iyisi. 10 gün evvel 10 gün sonra gitsek ne olur? Bir cennet mi vaadediliyor 10 gün önce gitsek? Bunlara biraz daha dikkat etmek lazım. Akrabalarımıza, komşularımıza, gençlerimize eğilerek bu meseleyi anlatırsak…Bakın İstanbul hakikaten bu insanların eline teslim edilemez. Bu anarşi kafasının eline, bu PKK kafasının eline teslim edilemeyecek kadar önemli bir şehir. İstanbul düşerse belediyenin başka yeri de düşer. Türkiye’nin huzuru kaçar, İstanbul’un huzuru kaçar. O yüzden bu işleri biraz daha iyi, aklı selim düşünerek ne yapmamız gerektiğini, böyle 100 bin değil, 200 bin değil, 400 bin oy farkla İstanbul’u alarak en iyi şekilde 23’ünde ikinci bayramı yapalım.

x