Kartal Belediyesi kreş kayıtları başlıyor

- Yorumlar

Kartal Belediyesi’nin en beğenilen hizmetlerinden biri olan kreşler için 2019-2020 eğitim-öğretim dönemi kayıtları için ön başvurular 1-16 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Türkiye’nin en çok kreşe sahip belediyesi olan Kartal Belediyesi kreşlerine kayıtlar yarın başlıyor.

Yeni eğitim-öğretim dönemi için kayıt alacak olan Kartal Belediyesi, 1-16 Haziran arasında alınacak olan kreş kayıtlarının sonuçlarını Temmuz ayının ikinci haftasında SMS yoluyla velilere bildirilecek.

Gökhan Yüksel: 10 yeni kreş açacağız

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, yerel seçimler öncesi yaptığı bir açıklamada, “2009’da Kartal’ı devralıp göreve başladığımızda bir tane kreşimiz vardı, şu anda 15 tane kreşimiz var. Yapımı devam eden kreşlerin tamamlanmasıyla bu sayı 17’ye çıkacak. Türkiye’de en fazla kreşe sahip belediyeyiz. 10 yeni kreş ile birlikte kreş sayımızı 24’e çıkarmış olacağız. Çocuklarımız bizim için çok önemli. Belediyemize ait boş arazileri hizmet için değerlendiriyoruz, bizim kupon arazi diye bir derdimiz yok. Biz insana yatırım yapıyoruz.” demişti.

x