Gökhan Yüksel: Ekrem İmamoğlu Kartal için bir şanstır

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İstanbul Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği ‘yenilenen İstanbul seçimleri’ ile ilgili panele katıldı. Yüksel panelde yaptığı konuşmasında, Ekrem İmamoğlu’nun İBB Başkanı olmasının Kartal için bir şans olduğunu söyledi.

Kartal Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenen panele Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in yanı sıra, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, İstanbul Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Saltık, dernek üyeleri ve çok sayıda Afyonkarahisarlı katıldı.

Konuşmasına katılımcıları selamlayarak başlayan Başkan Gökhan Yüksel, “18 günlük belediye başkanlığında Ekrem İmamoğlu ile çalışma fırsatı yakalamış bir arkadaşınız, kardeşiniz ve bir belediye başkanı olarak diyebilirim ki; Ekrem İmamoğlu Kartal için bir şanstır. Bu süreçte Kartalımız için birçok konuyu beraber ele aldık. Deniz ulaşımından Aydos’ta yapacağımız piknik alanının detaylarına kadar, Kartal’a dair yapacağımız güzel işleri konuştuk. Bu konuda taahhüt ve vaatleri aldım. Keyifli ve kıymetli bir süreçti. Hak yerini bulsun diye, 23 Haziran seçimleri için koşmaya ve koşturmaya; hem enerjimiz, hem gençliğimiz, hem de yüksek umudumuz ile hiç durmadan ve yorulmadan devam edeceğiz. Sizler de bu mutluluğa ortak olursanız, ayrıca mutlu oluruz. Hepinize katılımınızdan dolayı çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.