Kartalspor Adanaspor’u Ezdi: 3-0

- Yorumlar

Kartalspor geçen hafta Adana D.S. galibiyeti ile kazandığı ivmeyi yine bir Adana takımı karşısında sürdürdü. Evinde Adanaspor’u 3-0 mağlup eden Kartalspor düşmeme umudunu devam ettirdi.

Üstündeki Samsunspor’u da düşürmekte kararlı olan Kartalspor için muhtemel düşmeme potasındaki rakip olarak Samsunspor görünüyor. Samsunspor’un evinde 1461 Trabzon ile berabere kalması da umutları güçlendirdi.

Beşiktaş’ın yakın takibinde olan Mehmet Uslu takımı Kartalspor’a herşeyini vermeye devam ediyor. Bu hafta da muhteşem bir gol attıran ve gözlemcilerin dikkatini çekmeye devam Uslu Kartalspor için bir efsane olma yolunda.

Kartalspor’un diğer gollerini ise 87’de Yaser Yıldız, 89’da İlhan Şahin attı ve maç 3-0 sona erdi.

Kartal halkı takımına sahip çıkarken otoriteler ise bu geri dönüşün inancın eseri olduğu fikrinde. Kartal 24 Gazetesi olarak temsilcimize başarılar dileriz.

Kartalspor: 3 – Adanaspor: 0

Stat: Radyo Seymen Kartal

Hakemler: Mustafa Öğretmenolğu, Uygar Bebek, Baki Yiğit

Kartalspor: Haydar, Sabutay Alper, Ahmet Gökhan (Dk. 90 1 Denilson), Efecan, Yaser, Timuçin, Zitouni (Dk. 84 Okan), İlhan (Dk. 90 1 Ferdi), Mehmet, Ethem Ercan, Uğur

Adanaspor: Yavuz, Mbilla, Cem (Dk. 57 Bülent), Sedat, Mbamba, Ümit (Dk. 66 Burak), Merthan, Ayhan Tuna, İlkem, İzzet, Fevzi (Dk. 75 Nwosbo)

Goller: Dk. 70 Mehmet, Dk. 87 Yaser, Dk. 89 İlhan (Kartalspor)

Sarı kartlar: Dk. 11 Mbamba, Dk. 56 Sedat, Dk. 69 Ayhan Tuna (Adanaspor), Dk. 17 İlhan, Dk. 36 Efecan (Kartalspor)

x