Adalar Kent Konseyi başkanı ve yönetimi

İstanbul’un Adalar ilçesinde Adalar Kent Konseyi başkanı ve yönetimi, yapılan oylama ile belirlendi. Adalar Kent Konseyi Seçimli Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Toplantıda gerçekleştirilen oylama ile İskender Özturanlı, Adalar Kent Konseyi’nin yeni başkanı oldu.

Hasan Cevad Özdil, Şefik Doğan ve Asu Aksoy’dan oluşan Divan Kurulu’nun yönettiği toplantıda Başkanlığa tek aday olarak gösterilen İskender Özturanlı, Adalar Kent Konseyi’nin yeni başkanı oldu. Tek listeli gidilen seçimde Adalar Kent Konseyi için yönetim kurulu üyeleri de belli oldu.

Adalar Kent Konseyi

Adalar Kent Konseyi yönetim kuruluna Niyazi Selçuk, Ayşegül Sağlam, Şahika Savran, Fesih Taybar, Neşe Erdilek, Zeynel Abidin Meriç, Utku Fırat, Süleyman Durmuş asil üye olarak, Şule Çelebi, Jülide Güven, Orhan Akmeşe, Mehmet Ali Şener, Rüstem Kurtoğlu, Şerafettin Sönmez, Sevgi Çekiç ve Şefik Doğan yedek üye olarak seçildiler.

Adalar Kent Konseyi’nin güncel adresi: Büyükada Maden Mahallesi, Kozalak Sokak NO:1, 34970 Adalar/İstanbul. Adalar Kent Konseyi telefon numarası: (0216) 382 3888