Modifiye otomobil tutkunları Çekmeköy’de buluştu

İstanbul Çekmeköy’de modifiye otomobil tutkunları için düzenlenen “İlker Togral Tuning Day” vatandaşlardan büyük bir ilgi gördü. Çekmeköy Ömerli’de düzenlenen etkinlikte 150 araç yer aldı.

modifiye-otomobil 2

Çekmeköy Belediyesi ve Car Life Turkey iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte, Türkiye’nin çeşitli illerinden getirilen yaklaşık 150 araç sergilendi. Birbirinden ilgi çekici modifiye araçlara ilgi de yoğundu. Modifiye araçların renkleri, motorları, ses sistemleri, iç ve dış dizaynları gibi özellikleri meraklılara sergilendi.

modifiye-otomobil 3

“Biz gerçek modifiyeciyiz”

Etkinlikle ilgili konuşan modifiye ustası İlker Togral “Bizler caddede sokakta değil; izinli, trafiğe kapalı alanda bu organizasyonları yapıyoruz. Toplumda infiale sebebiyet veren, yasa ve kural tanımaz kendini modifiyeci diyen adlandıran kişilerin bizler ile uzaktan yakından bir alakası yok. Gördüğünüz üzere bizler gerçek modifiyecileriz. Bizler bu alanda birbirinden farklı sıra dışı modifiyeli otomobillerimizi siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

modifiye-otomobil 4