Gökhan Yüksel’den Yeni Kartal Atatürk Stadyumu hakkında açıklama

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal’daki spor camiasının temsilcileriyle bir araya geldi. Spora dair sorunların masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Yüksel, “Kartal’da spor camiası için yapabileceğimiz en iyi çalışma, yeni bir stadı Kartal’a kazandırmak ve sporda tesisleşmeyi sağlamaktır.” dedi.

Kartal Belediyesi Ekolojik Çadır Alanı’nda gerçekleşen toplantıya çok sayıda eski ve yeni spor kulübü yöneticileri, Kartalspor eski futbolcuları ve ilçenin spor camiasından öne çıkan isimler katıldı.

Toplantı sırasında, Yüksel’in seçim vaatleri arasında “Yeni Kartal Atatürk Stadyumu” ismiyle yer alan yeni stat projesi de gündeme geldi. Yüksel, Kartal’da sporda tesisleşmenin sağlanması ve yeni stat projesinin hayata geçirilmesinin, spor için yapılacak en önemli çalışmalar olacağını kaydetti.

kartal-aatturk-stadi-projesi.jpg

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel açıklamalarından satır başları şu şekilde:

– Kartal’da spor camiasına yapabileceğimiz en iyi şey, sporda tesisleşmeyi sağlamaktır. Tesisleşmeyi mutlaka bir adım öne taşımalıyız.

– Yeni bir stadı Kartal’a kazandırmak, Kartal’da spor için yapabileceğimiz en önemli çalışmalardan biri olacaktır. İçerisinde birçok faaliyeti barındıran, yaşayan bir stadı Kartal’a kazandırmalıyız.

– Bizler, tesisleşmenin önünü açarak Kartal’daki yetenekli çocukları futbola kazandırma noktasında elimizden gelen gayreti sergileyeceğiz, futbolu üretenler de sizler olacaksınız. Futbolu, futbola gönül vermiş yönetici arkadaşlar üretecek. Bizler de tesisleşmenin önünü açarak, Kartallı çocukların spora kazandırılması için elimizden gelen gayreti sergileyeceğiz.

x