Mustafa Ödübek Destek Bekliyor

- Yorumlar

Lig’den düşen ve dün olağanüstü kongre kararı alarak yeni yönetimini aramaya başlayan Kartalspor’da adı başkan adayları arasında geçen Mustafa Ödübek, Mustafa Yaşar’a konuştu.

PTT 1.Lig’e dün sahasında oynadığı ve 4-3 kazandığı Karşıyaka maçı ile veda eden Kartalspor’da başkan Hamza Tozkoparan ve yönetiminin maç sonu aldığı olağanüstü kongre kararı muhtemel başkan adayı kulislerini hareketlendirdi.

Tozkoparan’ın, “Görev yaptığımız süre içerisinde Kartalsporumuz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Fakat netice olarak takımımız bir alt lige küme düşmüştür. Bu üzüntüyle şahsım ve yönetim kurulumun bu göreve devam etmesinin uygun olmayacağını düşünüyorum.Kongreye gidiyoruz.Aday olmayacağım.’ açıklamasının üzerinden saatler geçmesine rağmen, 16-23 Haziran tarihlerinde yapılması hedeflenen Olağanüstü Genel Kurulda başkanlık için adı geçen Mustafa Ödübek, Ajansspor’a konuştu.

‘Görevden kaçmam’
Mevcut yönetimde ikinci başkan olarak görev yapan VATAN TV Yönetim Kurulu başkanı Mustafa Ödübek, yazarımız Mustafa Yaşar’a yaptığı açıklamada başkan adaylığına sıcak baktığını söyledi.

Ödübek, “Hamza Tozkoparan başkanlığında ki yönetimde Kartalspor için iki dönemdir çalışıyorum. Geldiğimiz noktada gerçek şu ki takımımız küme düşmüştür ve biz de bu düşüşte yönetimde yer alan kişiler olarak başarısız adledilebiliriz ancak bu düşüş bir son değildir ve olmamalıdır da, Hamza Tozkoparan’ın yönetimde ki diğer üyelerimizle birlikte aldığı kongre ve devam etmeme kararı sonrası ben de şahsım adına yeni kararlar arefesindeyim. Kartalspor camiası kongrede beni aday görmek isterse bu görevden kaçmam ve Kartalspor’u tekrardan PTT 1.Lig’e çıkarmak için elimden gelen çabayı gösteririm”‘ dedi.

MUSTAFA YAŞAR|AJANSSPOR|ÖZEL RÖPORTAJ
Link

x