CHP’li eski vekil, Davutoğlu ekibine katıldı

- Yorumlar

Halk tarafından seçilmiş son başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni parti kurma çalışmaları devam ediyor. AK Partili Davutoğlu, henüz partisinden istifa etmemesine rağmen yeni parti kurmak için yoğun bir mesai harcıyor.

Son olarak memleketi Konya’da ortaya çıkan Davutoğlu’nun yanındaki tanınmış isimler dikkat çekti. Davutoğlu’na AK Partili eski Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, AK Partili eski İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı, eski CHP’li İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, AK Partili eski Konya Milletvekili Ömer Ünal, AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat ve AK Partili İstanbul eski İl Başkanı Selim Temurci eşlik etti.

Programın ardından Twitter hesabından paylaşımda bulunan İhsan Özkes “Bugün Konya Taşkent’te Sayın Başbakanımız ⁦@Ahmet_Davutoglu⁩’nun teşrifleriyle Sayın ⁦@abdullahbasci⁩’nın verdiği geleneksel yemek davetine Sayın ⁦@selcukozdag⁩ Sayın ⁦@SelimTemurci⁩ ve Sayın ⁦@feramuzustun⁩ ile katıldık. Allah kabul etsin” ifadelerini kullandı.

“Allah bu boynu kimsenin önünde eğdirmesin”

Öte yandan Davutoğlu halka hitap ettiği bir buluşmada, “Allah bu boynu kimsenin önünde eğdirmesin. Baskı yapanların da, tehdit edenlerin de, bize bedel ödeteceğini söyleyenlerin de önünde eğdirmesin…” diye konuştu.

x