Ali Apaydın’dan Kartalspor’un 70. yılı mesajı

- Yorumlar

Kartalspor’un 70. yılı nedeniyle kulüp başkanı Ali Apaydın tarafından bir mesaj yayınlandı. Apaydın mesajında, “Kartalspor Kulübü’nün başkanı olarak şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına, kulübümüzün 70.yılını içten dileklerimle kutluyor, takımımızın maçlarında her koşulda tribünlerdeki yerini alan cefakar taraftarımıza, şükranlarımı sunuyorum.” ifadeleri kullanıldı.

İşte Ali Apaydın’ın mesajı:

KARTALSPOR’umuz 70 Yaşında..!

Kartalspor’umuzun en gururlu, onurlu günü olan bugün kulübümüz .70.Yaşında. Kartalspor bir semt takımı olarak doğmuş, Türk Milli Takımı’na oyuncular yetiştirmiş , uzun yıllar Türk futboluna hizmet etmiş, ülke futboluna sağladığı katkı ile prestijli bir kulüp haline gelmiştir.

Geçmişten bugüne dek anıların tazelendiği, nice yaşanmışlıkların ve hatıraların gözümüzde canlandığı, üzüntülerin, sevinçlerin bir arada yaşandığı, izleri silinmeyecek maçların oynandığı zaman içerisinde adeta nesilden nesle aktarılan bir Kartalspor efsanesi doğmuştur.

Kartalspor Kulübü’nün başkanı olarak şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına, kulübümüzün 70.yılını içten dileklerimle kutluyor, Kartalspor’umuza kuruluşundan bu güne dek hizmet etmiş, tüm değerli Başkan, Onursal Başkan, Yönetici, Personel, Antrenör, Futbolcu , ve tabi ki takımımızın maçlarında her koşulda tribünlerdeki yerini alan cefakar taraftarımıza, şükranlarımı sunuyor vefat edenleri ise rahmetle anıyorum.

Türk futbolunda adeta bir ekol haline gelmiş olan KARTALSPOR’umuzun 70.Yaşı kutlu olsun.

Sevgi ve Saygılarımla,
Ali APAYDIN
Kartalspor Kulüp Başkanı

x