Feridun Düzağaç Kartal’da sahne alacak

- Yorumlar

Kartal Belediyesi’nin 1 Eylül Dünya Barış Gününe özel hazırladığı etkinlikler kapsamında Feridun Düzağaç sahne alacak. Rock müziğin güçlü yorumcularından Feridun Düzağaç, 1 Eylül 2019 Pazar akşamı Kartal Meydanında sevenleriyle buluşacak.

Saat 21:00’da hayranlarının karşısına çıkacak olan sevilen sanatçı, farklı tarzı ve güçlü yorumuyla birbirinden güzel şarkılarını Kartallılar için seslendirecek. Kartal Meydanında gerçekleşek Feridun Düzağaç konseri, herkesin ücretsiz katılımına açık olacak.

FERİDUN DÜZAĞAÇ HAKKINDA

Feridun Düzağaç, 10 Ekim 1968’de Adana’da doğdu. İlk ve ortaokulu Adana’da bir köy okulunda tamamladı. Ardından babası polis olmasını istediği için Ankara Polis Koleji imtihanlarına girdi. Feridun Düzağaç, sınavı başarıyla geçti ve polis adayı olmaya hak kazandı ancak okula ısınmamasından ve okuldaki disiplinden dolayı oradan ayrıldı. Düzağaç, liseyi Ankara’da tamamlayıp Adana’ya döndü ve Çukurova Konservatuvarı’na girdi

Albümleri: Flu (2013), Uykusuza Masallar (2008), Tüm Hakları Yalnızlığama Aittir (2001), Köprüden Önce Son Çıkış (1998), Beni Rahatta Dinleyin (1996)

x