Erdoğan’dan Beşir Atalay’a sert tepki: Gelmiş 70 yaşına…

- Yorumlar

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, yeni parti kurması beklenen Ali Babacan ile hareket eden Beşir Atalay’ı “Partiden istifa etmiş. Benden randevu istiyor. Gelmiş 70 yaşına. Ne demeye geleceksin bana.” diyerek eleştirdiği iddia edildi.

Erdoğan’ın geçtiğimiz pazartesi günü partisinin MYK’sında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Ali Babacan’ın başlattığı yeni oluşum çalışmaları ile ilgili ilginç değerlendirmeler yaptığı iddia edildi. Türkiye gazetesinde yer alan habere göre, Erdoğan’ın MYK’da yeni parti kuracağı belirtilen Ali Babacan ile hareket eden eski bakan Beşir Atalay’ı eleştirdiği iddia edildi. Erdoğan Atalay’ı “Partiden istifa etmiş. Benden randevu istiyor. Gelmiş 70 yaşına. Ne demeye geleceksin bana.” diyerek eleştirdi.

“İSTİFA ETTİN NE RANDEVUSU”

Öte yandan Erdoğan isim vermeden yeni parti kurması beklenen ve AK Parti’den istifa eden Ali Babacan ile hareket eden eski bakan Beşir Atalay’ı sert sözlerle eleştirdi. Erdoğan “Partiden istifa etmiş. Benden randevu istiyor. Gelmiş 70 yaşına. Bu saatten sonra ne demeye geleceksin bana. Biraz tuhaf buldum açıkçası” diye konuştu.

x