Kartalspor Teknik Direktörü Demirtaş’dan taraftarlara mesaj

- Yorumlar

Kartalspor Teknik Direktörü Sadettin Demirtaş, Kartalspor’un resmi Facebook sayfasından yayınlanan video ile taraftarlara önemli mesajlar verdi.

Demirtaş’ın mesajların satır başları şöyle:

– Bundan 38 yıl önce, 12 yaşımdayken Kartalspor’a gelmiştim. Kartalspor sayesinde birçok ilklere imza attım. Kartalspor altyapısında oynadım. Olimpik milli oldum. Kartalspor sayesinde Fenerbahçe’ye transfer oldum. Para kazandım. İnsanlar beni Kartalspor sayesinde tanıdı.

– Kartalspor alt yapıları sayesinde birçok futbolcu kazanıldı. Volkan, Egemen, Burak Akdiş, Adem Akın, Erol Kapusuz gibi. Kartalspor alt yapısının çok sağlam olması, bizim neslimizle başlayan, Kartalspor sevgisi ile devam eden ve Kartalspor’a gerçekten gönül veren insanların başarısıyla devam etmiştir.

– Kartalspor bize kazandırdıklarıyla bizim ona ahde vefa olarak geri dönüşümü yapmamız gereken bir kulüp.

– 86 yılında 33 yıl önce Kartalspor’un sahası topraktı. İlk A takıma çıktığımda 87’de saha çimlendi. Fenerbahçe ile hazırlık maçı oynadık. 1-1 berabere bitti. 87’den beri Kartalspor hiç toprakta oynamadı. Bu sezon maalesef toprakta oynayacağız.

– Olan olmuş, yapılan yapılmış. Bizim de amacımız diriliş sezonunda Kartalspor’un yok olmadan varoluş çabasını en üst seviyeye çıkarabilmek. İnşallah bunu başarırız. Biz gönül borcumuzu Kartalspor’a ödemeye her zaman hazırız.

x