Kartal Anadolu İmam Hatip Liseli YKS 1.sine otomobil hediye edildi

Proje okul Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 2019-2020 Öğretim yılı açılış töreni, Bilal Erdoğan’ın katılımıyla yapıldı.

Kartal AİHL Müdürü Mithat Tekçam açılış konuşmasında, “LGS Şampiyonlarının okulumuzu tercih ettiği 2019 mezunlarımızın YKS’de büyük başarılara imza attığı bir vakitte yeni öğretim yılına başlıyoruz” dedi.

Bilal Erdoğan yaptığı konuşmada, yeni eğitim öğretim yılına başlayan öğrencilere hoş geldiniz diyerek imam hatipli olmanın başarılar ile birlikte nitelikli ve iyi bir insan olmayı da gerektirdiğine de vurgu yaptı.

YKS 1.sine Toyota marka otomobil

Proje okul Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi, EA Türkiye 2.si çıkardı ve onlarca öğrencisini ise ilk 100 ve ilk 1.000’e sokmayı başardı. Yerleştirme sonuçları ile birlikte 27 öğrencisini Boğaziçi Üniversitesine, 32 öğrencisini ise Tıp Fakültelerine yerleştirdi.

Okulun geleneğinde Türkiye şampiyonu öğrenciler öğretim yılı açılış töreninde arabayla ödüllendiriliyor. 2019 YKS Şampiyonu Ahmet Selim GÜL’e Toyota marka orta sınıf otomobil hediyesi Kartal Eğitim Vakfı tarafından öğretim yılı açılış töreninin sonunda takdim edildi.