‘Call of Duty’ 1 Ekim’de mobile geliyor

- Yorumlar

Team Deathmatch’te yarışmaya veya akıllı telefonunuzda Battle Royale oynamaya hazırlanın. Activision bugün, Call of Duty: Mobile’in 1 Ekim’de Android ve iOS cihazlarında piyasaya sürüleceğini açıkladı. Tencent’in Timi Studio’su tarafından geliştirilen oyun ücretsiz oynanacak ve Google Play ve App Store’un desteklediği tüm ülkelerde mevcut olacak.

Oyun, Black Ops ve Modern Warfare gibi, seri içindeki oyunlardan gelen öğeleri harmanlayacak. Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer, “Call of Duty imzasıyla, mobilde kesin, birinci şahıs aksiyon deneyimini ellerinizin ucuna getiriyoruz,” dedi. “Crash ve Crossfire gibi Modern Warfare haritaları, Nuketown ve Hijacked gibi Black Ops haritaları ve daha birçoğu tek bir epik başlığa dahil olmak üzere, serinin sunduğu en iyi şeyleri bir araya getiriyoruz.”

Mobil oyun aynı zamanda büyük, tamamen yeni bir açık haritada 100 oyuncuya kadar destekleyen özel bir Battle Royale modu içeriyor. ATV, helikopter ve sal dahil araçlarla kara, deniz ve havadaki solo, ikili veya dörtlü oyuncu karşılaşmalarında oynayabilirsiniz. Birinci veya üçüncü kişi arasında seçim yapabilir ve altı sınıftan birini seçebilirsiniz.

x