Lost in Space’in 2.sezon çıkış tarihi fragmanda ortaya çıktı

- Yorumlar

Netflix, Lost in Space dizisinin 2.sezonunun yayınlanma tarihini bir fragman ve kayıp bir Robot ile verdi. Robinsons bu dünya dışı maceralarından daha fazlası için geri döndü! Netflix ilk temmuz ayında 2. Sezon yenilemesini duyurduğundan beri uzun zamandır sessizdi. Dizinin fanları sonunda 2.sezona bir fragmanla göz atıyor.

2. sezonu görmek için daha fazla beklemeniz gerekmiyor. Lost in Space, 24 Aralık’ta (Noel Arifesi) Netflix’teki ikinci seferine geri dönecek. “Robotumuzu gördünüz mü?” başlıklı fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Netflix, heyecan verici fon müziği ile dolu bu sürükleyici dizi ile uzay hayranlarının karşısına çıkıyor! 2.sezonun fragmanından anlaşılacağı gibi, Will Robinson (Maxwell Jenkins) robotu bulmak için çalışacak. Bu arada, pek çok aksiyon, macera ve kargaşa şüphesiz takip edecek. Lost in Space, “gizemli okyanus gezegeninde” mahsur kalan Jüpiter 2 ile karşılaşacak.

Aşağıda Lost Space Space 2 için hazırlanan afişe göz atın:

lost-in-space-2-afis

Robinsons, Resolute ve sömürgecilere dönmeye çalıştıkları için Dr. Smith (Parker Posey) ve Don West (Ignacio Serricchio) ile birlikte çalışmak zorunda kalacak. Lost in Space’in resmi sayfasında “yeni tehditlerin” ve “beklenmedik keşiflerin” Robot’la tekrar bir araya gelmeye ve Alpha Centauri’ye güvenli bir geçiş bulmaya çalıştıklarında ortaya çıkacağını belirtiliyor.

x