The End of the F***ing World 2.sezon yayınlanma tarihi belli oldu

- Yorumlar

1.sezonun sonunda sahildeki kader gününden sonra James ve Alyssa’ya ne oldu? Gelecek ay cevaplarımız olacak. Netflix, İngiliz’lerin şaşırtan kara komedi dizisi The End of the F***ing World’ün 5 Kasım Salı günü 2. sezon ile döneceğini açıkladı.

the-end-of-the-fing-world

The End of the F***ing World 2.sezon ne zaman çıkacak?

Bunun neden önemli olduğunu açıklayalım. Charles Forsman’ın siyah-beyaz indie çizgi romanından Jonathan Entwistle’ın uyarladığı 1. Sezon, James’i (Alex Lawther) ilk insan kurbanını öldürmeye hazır olduğuna inanan bir psikopat bir ergen olduğuna ikna etti. Bakışlarını bir sınıf arkadaşına çevirir, Alyssa, ancak asi, dürüst tavrında bir dizi gizeme yol açar.

Ev hayatından uzaklaşmak isteyen Alyssa, bir yolculuğa çıkmalarını önerir. Onlar bunu bilmeden önce, çift bir dizi aksilikten sonra bir ilişki oluşturur. Taht Oyunları ‘yıldız Gemma Whelan da muhabbet kuşlarını arayan polis dedektiflerinden biri olarak ortaya çıktı.

Finalde, polis onları takip etti ve James’in en son gördüğümüz sahildeki silah sesleri ekranı siyaha indirirken sahilde koşuyordu. Dizinin devamı 5 Kasım 2019’da Netflix’te olacak.

x