Gökhan Yüksel, okul ziyaretinde çocuklarla maç yaptı

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü bazı çalışmaları yerinde inceleyerek denetlemede bulundu. Çalışmaların son durumu hakkında teknik personelden bilgi alan Yüksel, devam eden çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak ilçe halkının kullanımına sunulması talimatını verdi.

Gökhan Yüksel, ilk olarak yıkılan Kartal Stadı’nın yerine yapımı süren Stat Meydan Proje Alanını inceledi. Stat Meydanındaki çevre düzenlemelerini inceleyen Yüksel, sonra Uğur Mumcu Mahallesi’ne geçti.

gokhan-yuksel-calismalar

Kartal Belediyesi’nden engelli rampası

Yüksel, Uğur Mumcu Mahallesi Nehir Apartman’da yaşayan engelli vatandaşların bina merdivenlerini daha rahat kullanabilmesi için Kartal Belediyesi tarafından yapım çalışmaları devam ettirilen engelli rampasını inceledi. Ardından Yüksel, daha önce çalışan personele çay ikram etmek isterken ufak bir kaza geçiren Kartallı Hüsamettin Amcaya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

gokhan-yuksel-calismalar

Okul ziyaretinde çocuklarla maç yaptı

gokhan-yuksel-calismalar

Yüksel, daha sonra Hürriyet Mahallesi’nde Şeyh Şamil Ortaokulu çıkışında yer alan İller Sokak’ta yapılacak olan kaldırım ve yol çalışmasını yerinde inceledi. Bu sırada okulda bulunan öğrencilerin yoğun ısrarı üzerine çocuklarla bir süre maç yaparak keyif dolu anlara ortak oldu.

x