Netflix’e Haziran 2019’da eklenecek yeni dizi ve filmler

- Yorumlar

Popüler çevrimiçi film ve dizi izleme platformu Netflix’te Haziran 2019’da çıkacak yeni dizi ve filmler açıklandı.

Dark’ın 2.sezonu, Black Mirror’ın 5.sezonu ve Marvel’s Jessica Jones’un 3.sezonu gibi öne çıkan diziler bulunuyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Dark: 2. Sezon (21/6/2019)

Uğursuz Son Döngü’nün tarihi yaklaşırken Winden’da yaşayan aileler, kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfeder.

Black Mirror: 5. Sezon (5/6/2019)

Bir video oyunu bir dostluğun değişmesine neden olur. Bir sosyal medya şirketinde rehine krizi yaşanır. Bir genç, favori pop yıldızının yapay zekâ versiyonuyla bağ kurar.

Marvel’s Jessica Jones: 3. Sezon (Çok yakında)

Jessica zeki bir seri katilin izini sürerken Trish yeni keşfettiği güçlerini dener. Malcolm ise ahlaki bir ikilemle boğuşur.

3%: 3. Sezon (7/6/2019)

Michele, Kara’da herkese açık olan, rüya gibi bir sığınak kurar, ama bir kriz patlak verince kendi seçim sürecini tasarlamak zorunda kalır.

Tales of the City (7/6/2019)

Orta yaşlı Mary Ann, San Francisco’ya ve geride bıraktığı eksantrik arkadaşlarına döner. Armistead Maupin’in kitaplarından uyarlanan filmin başrolünde Laura Linney var.

Black Spot: Season 2 (14/6/2019)

Ürkütücü bir ormanın yakınlarındaki bir Belçika kasabasında bir dedektif ve yeni gelen bir savcı, ağaçta asılı bulunan bir kadının ölümünü araştırır.

Jinn (13/6/2019)

Bir kız, genç bir oğlan görünümündeki bir cini kazara serbest bıraktığında ikili, aynı zamanda dünyayı tehdit eden kadim bir karanlığı da serbest bıraktıklarını öğrenir.

Charité at War (14/6/2019)

İkinci Dünya Savaşı sırasında, Berlin’in Charité hastanesindeki hastalar ve personel Naziler, soyarıtımı ve ötenazi ile boğuşuyor.

Well Intended Love (14/6/2019)

Lösemi teşhisi konulan bir aktris, ilik naklini garantiye almak için genç bir CEO ile anlaşmalı evlilik yapar, ama aşk ve sırlar olayların akışını değiştirir.

Unité 42 (14/6/2019)

Özel siber suçlar birimini yönetmekle görevlendirilen dul bir polis, Belçika’ya korku saçan teknoloji kurdu suçluları yakalamak için eski bir hacker ile iş birliği yapar.

Leila (14/6/2019)

Karanlık bir gelecekte bir kadın, yıllar önce tutuklanmasının ardından izini kaybettiği kızını bölünmüş toplulukların unutulmuş hudut bölgelerinde arar.

Awake: The Million Dollar Game (14/6/2019)

Sunucu James Davis, 1 milyon dolarlık ödülü kazanma şansı için yarışan uykusuz katılımcılara bir dizi fiziksel ve zihinsel meydan okumada kılavuzluk eder.

Trinkets (Çok yakında)

Bu yetişkinliğe geçiş dizisinde farklı sosyal çevrelerden gelen üç ergen kız, ortak noktaları olan mağaza hırsızlığı sevgisi sayesinde alışılmadık bir arkadaşlık kurar.

Ad Vitam (21/6/2019)

Tıbbi teknolojinin insanların sonsuza dek genç kalmasını sağladığı bir çağda, bir polis ve 20’li yaşlarında asi bir kadın, yedi gencin toplu intiharını araştırır.

Girls Incarcerated: 2. Sezon (21/6/2019)

Kavgalar, dostluklar, flört, kurallar. Zaten dramla dolu olan ergen yaşamı, parmaklıklar ardında çok daha zorludur.

Mr. Iglesias (21/6/2019)

Stand-up fenomeni Gabriel Iglesias, başrolünü oynadığı bu dizide yetenekli ama uyumsuz çocuklara yardım etmeye çalışan babacan bir lise tarih öğretmenini canlandırıyor.

The Casketeers: 2. Sezon (21/6/2019)

Maorili cenaze kaldırıcıları Francis ve Kaiora Tipene ile çalışanları; özen, saygı ve güler yüz göstererek Polinezyalı ailelerin kayıplarıyla başa çıkmasına yardım eder.

Dope: 3. Sezon (28/6/2019)

Los Angeles’dan Rotterdam’a dünyanın her yerinde uyuşturucuya karşı verilen savaş devam ederken, kullanıcılar ve bağımlılar bu mücadelenin ortasında kalır.

Instant Hotel: 2. Sezon (28/6/2019)

Avustralyalı ev sahiplerinden oluşan takımlar, birbirlerinin evlerinde geceleyip yaşadıkları deneyime puan vererek en iyi Instant Hotel ünvanını kazanmak için yarışıyor.

Paquita Salas: 3. Sezon (28/6/2019)

90’larda İspanya’nın en iyi yetenek menajerlerinden biri olan Paquita, en büyük müşterisini aniden kaybeder. Şimdi çaresiz bir hâlde yeni yıldızlar aramaktadır.

The Chosen One (28/6/2019)

Ücra bir köyde yaşayanları aşılamak üzere Pantanal’a gönderilen üç genç doktor, kendilerini sırlarla dolu, izole bir topluluğun arasında kapana kısılmış hâlde bulur.

The Confession Tapes: 2. Sezon (21/6/2019)

Asla işlemediklerini iddia ettikleri korkunç suçları itiraf ettiler. Peki ama neden? Bu ilginç soru, dört yeni hikâyede ele alınıyor.

Vis a vis: 2. Sezon (28/6/2019)

Göreve yeni gelen baskıcı güvenlik şefi, Macerana ve Cruz del Sur’daki diğer mahkûmları hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya zorlar.

NETFLIX FİLMLERİ

Oh, Ramona! (1/6/2019)

16 yaşındaki tuhaf genç Andrei, alımlı ancak soğuk okul arkadaşı Ramona’ya delicesine âşıktır. Ta ki tatildeyken göz alıcı otel çalışanı Anemona’yla tanışana kadar.

Alles ist gut (6/6/2019)

Patronunun kayınbiraderinin tecavüzüne uğrayan bir kadın, hayatını hiçbir şey olmamış gibi sürdürmeye çalışsa da geceler üzerine karabasan gibi çöker.

Rock My Heart (7/6/2019)

Kalp rahatsızlığı olan maceraperest bir genç kız, asi bir siyah atla bağ kurar ve hayatını tehdit eden hastalığa rağmen bir yarışa katılmak için ısrar eder.

Elisa & Marcela (7/6/2019)

1901’de İspanya’da, Elisa Sánchez Loriga adlı kadın, sevdiği kadın olan Marcela Gracia Ibeas ile evlenebilmek için erkek kimliğine bürünür. Gerçek olaylardan uyarlandı.

I Am Mother (7/6/2019)

İnsanoğlunu yeryüzünden silen bir felaketin ardından bir robot tarafından büyütülen genç kız, yüksek teknolojili sığınaklarına bir yabancının ansızın gelişiyle afallar.

Murder Mystery (14/6/2019)

Uzun zamandır bekledikleri Avrupa tatiline çıkan New Yorklu polis ve kuaför eşi, bir milyarderin yatında yaşanan anlaşılmaz cinayet olayını çözmeye çalışır.

Beats (19/6/2019)

Yolları Şikago’nun Güney Yakası’nda kesişen agorafobik hip hop dehası ve gözden düşmüş eski müzik menajeri, geçmiş sorunlarıyla yüzleşmek için birbirlerine destek olur.

Jaoon Kahan Bata Ae Dil (21/6/2019)

Bir Mumbai akşamında konuşmaları giderek daha iğneleyici bir hâl alan bir çifti portreleyen bu filmde gerilim hiç eksik olmuyor.

Shaft (28/6/2019)

FBI’da veri analizi uzmanı olan John Shaft Jr. bir arkadaşının şüpheli ölümünü araştırmak için, bir zamanlar çok başarılı bir dedektif olan babasından yardım ister.

x