Dört kişilik Şimşek Ailesinin ölümü ve arkada bıraktıkları mektup

İstanbul’da dört kardeşin siyanürle intihar etmelerinin ardından benzer bir haber de Antalya’dan geldi. Antalya’da dört kişilik Şimşek Ailesi evlerinde ölü bulundu. Şimşek ailesinin siyanür nedeniyle öldükleri üzerine duruluyor. Ölü bulunanların isimleri: Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek (38), çocukları Ceren Şimşek (9) ve Ali Çınar Şimşek (5).

Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruzSelim Şimşek

Feci olay bugün saat 02:00 sıralarında Antalya’nın Konyaaltı ilçesi Siteler Mahallesi 1315 Sokak Talip Yörükoğlu Apartmanı’nda meydana geldi. Selim Şimşek’in bir süredir işsiz olduğu ve yaşadığı sıkıntıları anlatan bir not bıraktığı belirlendi. El ele tutuşan baba ve çocuklarının cesedi evin salonunda, annenin cesedi ise banyoda bulundu.

BABA ŞİMŞEK: MADDİ SIKINTI ÇEKİYORUZ

Eve sabah saatlerinde bir kargo geldiği belirtirken, polis evde yaptığı incelemede, Selim Şimşek’in bıraktığı bir mektup buldu.

Baba Selim Şimşek’in, mektubunda maddi sıkıntı çektiğini, dokuz aydır çalışmadığını yazdığı belirtiliyor. Babanın, “Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz” ifadelerini kullandığı ifade ediliyor.