Sultanbeyli’de Başkan Hüseyin Keskin Yeniden Aday

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin beş yıldır başarıyla yürüttüğü göreve yeniden talip oldu. AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’na dün akşam başvuru yapan Keskin’i çok sayıda teşkilat mensubu ve vatandaş bu önemli günde yalnız bırakmadı.

2009 yılında yapılan yerel seçimlerde aldığı rekor oyla İstanbul’un en genç Belediye Başkanı olan Hüseyin Keskin, Sultanbeyli Belediye Başkanlığı için yeniden adaylık başvurusunda bulundu. Başkan Keskin’in adaylık başvurusu için düzenlenen programa AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik kolları başkanı Ertan İskender ve yönetimi, kadın kolları başkanı Gülten Teoman ve yönetimi, ikinci dönem İlçe Başkanı Ömer Özkartal, Yenidoğan Eski Belediye Başkanı Zarif Arslan, Belediye Başkan Yardımcıları, başkan danışmanları, belediye birim müdürleri, il genel ve belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve yönetimleri, belediye personeli, mahalle muhtarları, memleket dernek başkanları ve yönetimleri, STK temsilcileri, iş adamları, kanaat önderleri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in Başkan Yardımcılarıyla geldiği adaylık başvurusu adeta yüzlerce kişinin katıldığı bir mitinge dönüştü.

Adaylık başvurusunda konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Bugün, katılımınızla onurlandırdığınız bu salonda, benim için önemli bir ânı sizlerle paylaşmak için huzurlarınızdayım. 2009 yılında göreve geldiğimizde, insan odaklı yönetim anlayışıyla yola çıktık. İlçemizde güzel işler yapmanın, ilçemizi kalkındırmanın en önemli yolu, uyumlu çalışmaktan geçiyordu. Biz de, teşkilatımızla ve diğer kurumlarla uyumu, çalışmalarımızda esas aldık” dedi.

“İlçenin Hayallerini Gerçekleştirdik”
Sultanbeyli’ye beş yıl boyunca hizmet ederek ilçeyi kalkındırdıklarını ifade eden Başkan Keskin, “Şunu bilmenizi isterim. Biz teşkilatımızla var olduk. Sultanbeyli’yi yöneten kadrolar sizlerin desteğiyle ortaya çıktı. Bizler, davamıza gönül verdik. Sultanbeylimizde beş yıl boyunca ilçe halkının hayallerini gerçekleştirdik. Bu süreçte başta Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ankara’nın büyük desteğini aldık. Başbakanımızın Sultanbeyli halkına beslediği muhabbeti ve gösterdiği teveccühü hep birlikte gördük” ifadelerini kullandı.

“Sultanbeylimiz Daha da Gelişsin İstiyorum”
Her zaman Sultanbeyli’nin daha da gelişmesini arzu ettiklerini ifade eden Başkan Keskin konuşmasında şunları kaydetti: Tam bir uyum içinde çalışıldığında neler başarabileceğimizi birlikte tecrübe ettik. Şimdi diliyoruz ki, gün geçtikçe geleceğe umutla bakan Sultanbeylimiz, daha da gelişsin, hak ettiği noktaya ulaşsın. İşte bundan dolayı hep birlikte, ikinci beş yılımızda da el ele vererek, ilçemizi geleceğe taşıyalım istiyorum. Yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını 25 yıldır soluduğum, çocuklarımı büyüttüğüm Sultanbeyli’ye hizmete devam etmek arzusundayım. Bu vesileyle önümüzdeki yerel seçimlerde aday olacağımı açıklamak istiyorum.”

Başkan Keskin konuşmasının ardından katılımcılara ve yol arkadaşlarına teşekkür etti ve adaylığının ilçeye hayırlı olmasını diledi.

Bu habere 3 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar
Yazar resmi
osman doğan

Sultanbeyli ilçesi Hüseyin Başkan gibi bir başkanı 100 yılda bir görür, kıymetini bilin, sonra çok ararsınız…

    Yazar resmi
    sinan

    ne yaptıkı 100 yılda bir geliyormuş hiç iş yapmayan biri olarak kazdıları yeri 1 sene sonra 10 kere aradığım için kapatıkları için mi yoksa çöpleri haftada iki gün topladıkları için mi

Yazar resmi
sadık

sultanbeylide diğer aday adaylarına afiş astırmayan zabıtlara broşürlerini toplatan HÜSEYİN KESKİN i sultanbeylide istemiyoruz atrık