Gönül Elleri Çarşısı’na Tam Not

İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Selami Albayrak ve Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nı ziyaret etti. Çarşının sistemli çalışması, yetkililerden tam not aldı.

Orhanlı 112 Acil Servis İstasyonu’nun açılışının ardından İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Selami Albayrak ve Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nı ziyaret etti. Tuzla’dan Suriyeli sığınmacılara gönderilen 17. yardım TIR’ını dualarla uğurlayan heyet, daha Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nı gezdi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Gönül Elleri Çarşısı’nın tüm birimlerini gezdirerek sunulan hizmetle ilgili bilgi verdi. Başkan Yazıcı, çarşıdaki ayni malzemelerin toplanması, dağıtıma hazırlanması, mağazaya sunulması ve ihtiyaç sahiplerine teslimine kadar geçen süreci ilgili bölümlerde göstererek anlattı. Çarşıyı baştan aşağı gezdiren Başkan Yazıcı, “Tuzla’da yaptığımız hizmetlerde beni en çok Gönül Elleri Çarşısı’nın hizmetleri mutlu ediyor” dedi.
İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Selami Albayrak ve Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, alışılmış yardım anlayışından çok farklı ve sistemli bir yapıyla sunulan hizmeti beğendi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar