AK Parti İstanbul ilçeleri belediye meclis üye aday listeleri

AK Parti Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1- Ahmet Bilal Kıymaz – 1971/İstanbul
2- İdris Topdağ 1978/Malatya
3- Osman Gökçebaş 1979/Sinop
4- Çiğdem Öz 1978/Malatya
5- Murat Gülkıran 1977/Kırklareli
6- Burhan Şentürk 1987/İstanbul
7- Orhan Oğuz Türk 1976/Rize
8- Sabahattin Yiğit 1970/Sivas
9- Fatma Gündoğdu Şengül 1987/Balıkesir
10- Dursun Mısırlı 1964/Tokat
11- Mehmet Kazım Esen 1968/Bitlis
12- Abdullah Beyrek 1974/Ordu
13- Şubat Dalgalı 1973/Siirt
14- Yasin Üray 1983/Niğde
15- Çimen Sarıkaya 1976/Ardahan
16- Memet Necat İlhan 1979/Van
17- Sadık Öner 1979/Trabzon
18- Ayşe Çiğdem Kayausta 1972/Trabzon
19- Hacı Bayram Yılmaz 1974/Çorum
20- Ramazan Aksoy 1955/Adıyaman
21- Celil Ayan 1974/Sivas
22- Ekrem Acar 1973/Kastamonu
23- Temel Gödek 1975/Giresun
24- Aziz Damar 1971/Malatya
25- Mustafa Atılgan 1974/Kayseri
26- Süleyman Erden 1954/Yozgat
27- Mehmet Selmani 1981/İstanbul
28- İbrahim Ergün 1965/Sinop
29- Fatma Kayacık 1977/Bilecik
30- Musa Ada 1955/Zonguldak
31- Mehmet Sevinç 1965/Malatya
32- Dursun Ballı 1954/Erzurum
33- Ömer Baycar 1983/Siirt

AK Parti Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1. Hikmet Öztürk
2. Hamza Cebeci
3. Umut Ekşi
4. Abdullah Ayaz
5. Satıhanım Teloğlu
6.Cemal Gürsel Aycibin
7. Erdoğan Kılıç
8. Kemal Canikli
9. Hüseyin Yürük
10. Süleyman Gedikoğlu
11. Esat Kalay
12. İlyas Karayel
13. Zeki Bıyık
14. Sedat Ayyıldız
15. Vildan Çelik
16. Ali Rıza Şenbabaoğlu
17. Sadettin Karaca
18. Cevdet Keleş
19. Banu Çiçekli
20. Ali Turgut
21. Murat Yavuz
22. Celalettin Cingöz
23. Yalçın Dursun
24. Cemal Donat
25. Ahmet Yıldıran
26. Kemal Övün
27. Yavuz Özdemir
28. Melek Çakıroğlu
29. Erkan Acar
30. Fatih Kablan
31. Nurdan Kanbur
32. Ramazan Bulun
33. Mustafa Tiryaki
34. Şahabettin Kar
35. Yalçın Fakıoğlu
36. Hacı Arslan
37. Musa Öztürk
38. Gülsen Kazan
39. Nurdan Karapınar
40. Ahmet Karakaya

AK Parti Pendik Belediye Meclis üyesi adayları

1. Cevat Yaman
2. Bülent Aşkın
3. Hayriye Şirin Ünsel
4. Fatih Özeren
5. Remzi Şeker
6. Murat Tğrkyılmaz
7. Feriha Gülizar Kurt
8. Akın Böbür
9. Süleyman Pergel
10. Bekir Yondemir
11. Zehra Gökbudak
12. Gökhan Tekbıyık
13. Yahya Tunç
14. Ali Şirin
15. Asuman Sesışık
16. Şerafettin Taştan
17. Erhan Karataş
18. Nizamettin Çakır
19. Öner Aşık
20. Öznur Canayakın
21. Osman Uçak
22. Atakan Yüce
23. Ramazan Tunç
24. Emine Ramazanoğlu
25. Sinan Özer
26. Remzi Topçu
27. Ekrem Yıldırım
28. Ayhan Tuğlu
29. Ceyhun Özkan
30. Cihan Kökdemir
31. Ömer Faruk Başel
32. Murat İster
33. Bayram Bekar
34. Hüseyin Karapınar
35. Hasan Hüseyin Kılıçarslan
36. Ercan Köseer
37. Ercan Kumantaş
38. Cemal Maman
39. Abdullah Koçyiğit
40. Mehmet Mutlu

Sultanbeyli Belediye Meclis üyesi adayları

1. Mehmet Con
2. Nezir Tüysüz
3. Gönül Çolak
4. Fatih Poyraz
5. Mehmet Yaman
6. Abdurrahman Hiçyılmaz
7. Abdullah Balta
8. Hüseyin Sezer
9. Ahmet Demir
10. Gülten Teman
11. Ercan Turan
12. Yavuz Kolboyu
13. Ayhan Koç
14. Muhammed Çimen
15. Servet Ayhan
16. Sevra Özkan
17. Hüseyin Güner
18. Faruk Lafçı
19. Serpil Gençsoy
20. Abdurrahim Erez
21. Neşet Sönmez
22. Mehmet Hadi İlgören
23. Nuri Ertav
24. Ali Altaş
25. Fatih Adar
26. Ersin Çetin
27. Ahmet Savaş
28. Murat Çelebi
29. Resul Bzkurt
30. Tahir Emanet
31. Ali Aydoğan
32. Ali Kılıç
33. Yasin Caner

AK Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Adem Göktaş
2- Mehmet Erikçi
3- Enver Küçükvar
4- Hülya Turing
5- Serkan Bahadır
6- Nejat Tarhan
7- Tülay Mirzaloğlu
8- Ufuk Yıldız
9- Mehmet Karadeniz
10- Saime Özcan
11 -Yasin Taş
12- Nurbanu Elif Kökcan
13 -Mehmet Canaslan
14- Mahmut Yurduseven
15- Feyzullah Çelebi
16- Ruşen Aydın
17- Erdal Taşkın
18- Mehmet Erdoğan
19- Sadık Çakır
20- Burak Yurten
21- Hayati Canik
22- Vural Eyikan
23- Şuayip İçli
24- Sercan Şeneloğlu
25- Hasan Kaya
26- Çağdaş Sezgin
27- Adil Akgül
28- Ahmet Karabulut
29- Ercan Gümüş
30- Nilüfer Küçükoğlu

AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi Adayları

1-Soner Biber
2-Ahmet Çabuk
3-Derya Bacacı
4-Mehmet Al
5-Yakup Yılmaz
6-İlker Gökdemir
7-Çiğdem Arslan
8-İbrahim Deniz
9-Köksal Yüzbaşıoğlları
10-Nuri Özyavuz
11-Turgut Okur
12-Salih Gündoğdu
13-Mehmet Kinsiz
14-Bahrem Kuruağaç
15-Kasım Durmaz
16-Murat Kant
17-Şuaip Akman
18-Cevdet Akman
19-Hatice Üstün
20-Mehmet Irmak
21-Mehmet Uşen
22-Hasan Fehmi Usta
23-Murat Ergenç
24-Turgut Mengüloğlu
25-Cemil Evik
26-Fikri Akkaya
27-Şeref Ünal
28-Turan Kaya

Beylikdüzü İlçe Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Seyithan İzsiz
2. Gürkan İzzet Paksoy
3. Ebru Habib
4. Aytaç Aydın
5. Serkan Küçük
6. Mutlu Yüksel
7. Mücahit Birinci
8. Eyüp Demirhan
9. Yavuz Demirci
10. Ali Gürsel Ovalı
11. Rukiye Doğruyol
12. Ömer Meşe
13. Nihat Kılıç
14. Ömer Duman
15. Gürhan İbracık
16. Turgut Sarpkaya
17. Recep Turgut
18. Musa İlhan
19. Ahmet Ersin Gülen
20. Ekram Kap
21. Özkan Bayar
22. Fevziye Ertuna
23. Cengiz Mendeşağu
24. Serdar Avduk
25. Sultan Yentur
26. Mehmet Aytaç Avcı
27. Yakup Alacalı
28. Yelda Aydemir

Kartal İlçe Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Temel Yaz
2. Hüseyin Karakaya
3. Fatma Genç Ünay
4. Yunus Fırat Aydın
5. Ahmet Karakış
6. Müjdat Keçeli
7. Hüseyin Salihvatandaş
8. Muammer Bektaş
9. Nizametin Altıntaş
10. Fatma Filiz Elibol
11. Haydar Göksoy
12. Zekeriya Duranoğlu
13. Yüksel Gülhan
14. Nimet Çevik
15. Bayram Yönden
16. Metin Bektaş
17. Halil Koyun
18. Fetime Yolcu
19. Dursun Ali Şahin
20. Adem Gökçe
21. Aslan Pür
22. Turgut Çevik
23. Raziye Teğen
24. Mehmet Işıktaş
25. Sefer Yıldız
26. Şentürk Yeşil
27. Abdullah İmir
28. Nimet Gündoğdu
29. İsmail Tüfekçi
30. Olcay Karaot
31. Nuri Kaya
32. Mustafa Demirok
33. Faruk Kaya

AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Harun Özer
2- Yasir Çelik
3- Pakize Yağcı
4- Ali Murat Alatepe
5- Osman Korkusuz
6- Gürbüz Süleymanoğlu
7- Yasemin Sarıcı Aytan
8- Gazanfer Karakaş
9- Eren Kaya
10- Mustafa Gevrek
11- Pınar Tekin
12- Zekeriya Yılmaz
13- Mehmet Kızıloğlu
14- Fethi Özger
15- Kenan Kula
16- Mercan Koç
17- Hayrettin Babahan
18- Ali Susuz
19- Murat Cebecioğlu
20- Hüseyin Kuruş
21- Metin Cin
22- Şerafettin Öztürk
23- Adem Saçin
24- Semih Makaracı
25- Abdurrahman Teymur
26- Filiz Kütükçü
27- Mehmet Mutlu
28- Engin Karaboz
29- Abdussamet Telimen
30- Seda Gören Bölük
31- Sefer Dinç
32- İsmail Ayaz
33- Salih Çıfkın
34- Hamit Şahin
35- Fazlı Avcı
36- Tayfun Öztürk
37- Yalçın Tuncay
38- Mustafa Tarım
39- Seracettin Yılmaz
40- Arif Kalmaz

AK Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi Adayları

1. Turgut Baran
2. Sıbgatullah Şahin
3. Yasemin Batur
4. Abubekir Taşyürek
5. Kenan Erci
6. Mesut Yavuz
7. Yusuf Ziya Hazır
8. Aslı Akın
9. Ahmet Güllük
10. Mustafa Dilbaz
11. Ali Işıkçı
12. Ayşe Baydar
13. Emrah Çeçen
14. İbrahim Üzüm
15. Nasrullah Balkaya
16. Selçuk Albayrak
17. Fatoş Deniz
18. Özcan Çakmakçı
19. Yaşar Eşit
20. Şaban Karasakal
21. Yusuf Coşkun
22. Selahattin Uğur
23. Becet Aksoy
24. Cebrail Binici
25. Mustafa Işın
26. Ömer Batan
27. Temel Zeki Yanar
28. Emre Topuk

AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Habibe Güner
2. Erdoğan Şahin
3. Yasin Yıldız
4. Mehmet Mazi
5. Helin Görgül
6. İsmail Karabiber
7. Abdullah Alay
8. Mustafa Şahin
9. Veli Sarıkaya
10. İsmail Hakkı Özhan
11. Şeyma Ceviker
12. Ahan Kalkan
13. Apdullah Karabel
14. Mahir Göçer
15. Yeliz Alacaklı
16. Mehmet Mercan
17. Hikmet Tekiroğlu
18. Selahattin Harputlu
19. Şenel Savcı
20. Turan Ağ
21. Halim Özgün
22. Sıdıka İmran Tolacıoğlu
23. Yücel Yıldızhan
24. Bünyamin Yılmaz
25. Hıdır İncir
26. Nail Karaman
27. Murat Çağlar
28. Mustafa Açıkgöz
29. Ertan Tunçbilek
30.
31. Necmettin Bayram
32. Hamide Mercan
33. İlhan Müjdeci
34. Ayhan Alkan
35. Erol Ulaş
36. Gökhan Kaçtan
37. Murat Erçin
38. Nedim Kaya
39. Aydın Altun
40. Seher Alparslan

AK Parti Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1. Oktay Birinci
2. Merve Çetin Çabuk
3. Özdemir İçin
4. Mehmet Selim Bilmen
5. Mahmut Yeter
6. Mercan Yılmaz
7. İsmail Sezer
8. Beşir Açıkca
9. Turgay Aşık
10. Serkan Acar
11. Aziz Demirtaş
12. Murat Durukan
13. Yılmaz Özkan
14. Şükran Balkanlı
15. Suat Alkan
16. Hidayet Erdöl
17. Abdullah Yılmaz
18. Hakan Kızıldağ
19. Yakup Şentürk
20. Seda Sönmez
21. Talat Çelik
22. Tuncay Topçu
23. Yakup İnce
24. Serdar Zeki Çoban
25. Ayşe Durmaz
26. İlknur Çavdar Kısacık
27. Sabahattin Can
28. Fatma Aydoğdu
29. Zeki Kemal
30. Mehmet Baş
31. Yavuz Aykutoğlu
32. Hüseyin Şirin
33. Muharrem Tekgöz

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar