Cani kadın 7 bebeğini öldürüp garaja sakladı

ABD ‘nin Utah eyaletinde 1996 ve 2006 yılları arasında doğurduğu yedi bebeğini öldürüp kutular içinde evinin garajında saklayan kadın gözaltına alındı.

Yetkililer, 39 yaşındaki Megan Huntsman’ın cinayet suçlaması ile mahkeme karşısına çıkacağını açıkladı. Cinayetler, Huntsman’ın boşandığı eşi Darren West’in Pleasant Grove’daki evlerinde garajı boşaltmaya çalışırken içlerinde bebek cesetleri bulunan kutuları bulması ile ortaya çıktı.

Metafetamin üretiminde kullanılan kimyasal madde bulundurmaktan 2009’da dokuz yıl hapis cezasına çarptırılan ve şartlı tahliye edildikten sonra eşinin üç yıl önce ayrıldığı evine geri dönen West’in cinayetlerle ilgili bilgisi olmadığı öğrenildi.

Bebeklerin nasıl öldüğü yapılacak otopsi sonucu belirlenecek. Bebeklerin babalarının belirlenmesi için de DNA testi yapılacak. West’in ailesine ait olan evde çiftin 20, 18 ve 13 yaşlarındaki kızları kalıyordu. Cinayetlerin ortaya çıkmasının ardından büyük şaşkınlık yaşayan komşular, söz konusu yıllarda hamile olduğunu görmedikleri Huntsman’ı son derece iyi bir insan olarak niteledi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumlar