Sonbaharda en iyi 7 saç rengi trendi

Bu sonbahar, tuhaf bir yıl olacak. Bununla birlikte, tamamen yeni veya biraz güncellenmiş bir saç rengiyle kendinize güzel bir sonbahar tazelemesi vermek, dünyanıza hafiflik duygusu eklemenin bir yoludur. Birçoğu salon ziyaretlerini bırakarak saçlarını evde yaptığından, 2020 sonbahar saç rengi trendlerinin ana teması “bakımı kolay” olması olacak. Biraz ilham arıyorsanız, bu sezon başı çekeceği tahmin edilen bu yedi renkten ipucunuzu almayı düşünün.

Deep Expresso

Deep Expresso

Gerçekten ultra sıcak tonları sevmiyor musunuz? Belki soğuk, derin bir kahverengi seçme fikri size hitap edecek. Doğal renklerini kucaklayan ünlülerin yeniden dirildiğini görüyoruz. Herkeste görülen parlak, kalın, zengin espresso ve kakao tonlarını düşünün. Bunun anahtarı, onu gerçekten ışıltılı hale getirmek için üzerine biraz altın rengi ekleyerek parlaklık sağlamaktır.

Honey Gold Bronde

honey gold bronde

Mevsimler değişiyor diye sıcaklıktan kurtulmak zorunda değilsiniz. Honey Gold Bronde ile kucaklayın ve doğal saç renginize göre açıklığı veya koyuluğu ayarlayın. Bu sonbaharda çekebileceğiniz daha az bakım gerektiren seçeneklerden biridir. Örneğin, zaten esmer olan saçınıza altın tonlu vurgular eklemek, sizi tatmin etmeye yetecek kadar popülerlik sağlayacaktır. Yaz aylarında daha açık bir sarışın rengi kullandıysanız, daha fazla derinlik ve kontrast oluşturmak için bal tonlu ışık tonları ekleyebilirsiniz.

Hazy Blue Gray

Hazy Blue Gray

Bu puslu mavi-griyi, her yerde gördüğümüz karantina grisinin karamsar, seksi versiyonu olarak düşünün. Bu koyu gri ton, güneş ışığında yansımasını sağlayan benzersiz vurgulara izin vermeye devam ediyor ve genel görünümünüzü daha koyu bir tona dönüştürmenize yardımcı olmak için daha koyu bir kök olabilir. Daha koyu bir köke sahip olmak, yeniden büyümenizi güzel bir şekilde gizlediği için bu moda renklerini daha giyilebilir hale getiriyor.

Rich Chocolate Brown

Rich Chocolate Brown

Yaz ayları genellikle daha açık renkler görürken, sonbahar kendini daha derin tonlara bırakır. Koyu çikolata kahverengi saç renginin zenginliği saçınıza gençlik katıyor ve [zaten daha koyu saçlara sahipseniz] o zaman büyüme doğal temelinize karışacak ve sonunda güzel bir şekilde olacak. Biraz daha boyut istiyorsanız, çok ince, bebek gibi ince vurgular ekleyebilirsiniz. Evde parlaklık veya tonerle zenginliği de koruyabilirsiniz.

Sandy Wheat Blonde

Sandy Wheat Blonde

Mevcut sarışınlar için, bu muhtemelen az bakım gerektiren nötr sonbahar saç rengidir. Zaman geçtikçe ve pek çok yıkamadan sonra, parlak yaz renginiz doğal olarak hem soğuk hem de sıcak tonları artıran sıcak ve kumlu bir buğday rengine dönüşecek. Diğer bir deyişle, tüm yaz boyunca sarışın iseniz, yapmanız gereken pek bir şey yok. Mevcut renginizi yenilemeye veya saçınıza sıcak bir parlaklık veya toner ekleyebilirsiniz.

Warm Strawberry Copper

Warm Strawberry Copper

Çilekli bir bakır, sonbahar tonlarıyla tam uyumludur, bu da onu yapraklar, kazaklar ve botlar için mükemmel bir tamamlayıcı yapar. Bu bakır rengi çok çekici ve sonbahar için mükemmel. Böyle bir derinlik ve boyut katıyor ve her türlü cildi aydınlatmak ve geliştirmek için ince ayar yapılabilir. Bazı insanlar bu sezon bir değişiklik arıyor ve bu renk tonunu seçmek öne çıkmanın bir yolu. Özellikle kırmızıya çıkmak isteyen sarışınlar için harika.

Rich and Moody Emerald

Rich and Moody Emerald

Kara kara bir zümrüt, sonbaharda başlamak için özellikle cesur bir yoldur ve bunun bu sezon büyük bir “renk” olacağı tahmin ediliyor. Yeşil tonların çeşitliliğini ve bunların her birinin ten renginizi nasıl vurguladığını gördüğünüzde, aslında bu birçok insan için çok şaşırtıcı bir ton. Koyu yeşil tonlar eğlenceli, giyilebilir ve canlı sonbahar tonlarıyla güzel bir şekilde eşleşiyorlar.